Auction 84. Overprint editions 1918-1919

18823

1918 drugie wydanie lubelskie, ślad po zagięciu narożnika, gwarancja Berbeka.

Mi.25II
35 PLN
18824

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Mi.25I
45 PLN
18825

Fi.25 Non
Mi.25I
4 800 PLN
18826

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
18827

1918 drugie wydanie lubelskie, list z Hrubieszowa 24.1.19 do Lublina, opłata według podwyższonej taryfy pocztowej, która obowiązywała do 8.1.19, uszkodzony brzeg koperty.

Fi.25a
Mi.25I
1 200 PLN
18828

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
18829

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
18830

Fi.25aB17
Mi.25I
80 PLN
18831

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z mocno przesuniętym w prawo nadrukiem z katalogowanym błędem "uszkodzone O w POLSKA" i niekatalogowanym "uszkodzone L w HAL, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25a B17
Mi.25I
80 PLN
18832

Fi.25b
Mi.25I
100 PLN
18833

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
18834

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy górny z błędem na poz.10 "brak liter ZTA", a prawy dolny z błędem na poz.20 "brak liter TA" (Fi.4080.-), gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25b B9+B10
Mi.25I
2 000 PLN
18835

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
18836

Fi.25b B17
Mi.25I
380 PLN
18837

Fi.26
Mi.25II
320 PLN
18838

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
18839

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
18840

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
18841

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
18842

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
18843

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
18844

Fi.27a
Mi.26
400 PLN
18845

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN
18846

Fi.27aBB5
Mi.26
240 PLN
18847

Fi.27aMK
Mi.26
180 PLN
18848

Fi.27a No
Mi.26
360 PLN
18849

Fi.27b
Mi.26
1 200 PLN
18850

Fi.28
Mi.27
70 PLN
18851

Fi.28
Mi.27
50 PLN
18852

Fi.28 B9
Mi.27
120 PLN
18853

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie (Fi.600.-), sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka.

Fi.28 No B10
Mi.27
500 PLN
18854

Fi.28B9
Mi.26
400 PLN
18855

Fi.28B9
Mi.27
80 PLN
18856

Fi.28No
Mi.27K
300 PLN
18857

Fi.28No B11
Mi.27K
900 PLN
18858

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Hrubieszowa, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
35 PLN
18859

Fi.29
Mi.28
20 PLN
18860

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z błędem z poz.30 "brak liter TA (a nawet CZTA)", sygnowany, gwarancja.

Fi.29 B10
Mi.28
30 PLN
18861

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Wiatrowski, uszkodzone O w wyrazie Polska

Fi.29 B12
Mi.28
80 PLN
18862

Fi.29No
Mi.28K
1 000 PLN