The auction will start on 21.06.2024

Auction 83. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
15420

1984 znaczek poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
15421

1984 znaczek poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
15422

1984 bloczek poczty podziemnej Solidarności.


66 PLN
SOLD
15423

1984 bloczek poczty podziemnej Solidarności.


30 PLN
SOLD
15424

1985 kompletny podstawowy rocznik, dodatkowo znaczek 2819 z błędem "skrócony lewy górny szeryf litery K w POLSKA".

Fi.2812-2863, bl.82-3, 2819B1
Mi.2960-3011, Bl.96-7
70 PLN
15425

1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 372 złote; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
290 PLN
15426

1985 rocznik kopert FDC (bez bl.125II(82II), bl.126II(83II); Fi.58,90).

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
30 PLN
15427

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.63,90).

Fi.2812-bl.126II (83II)
Mi.2960-Bl.97II
50 PLN
15428

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, 4 zł połowa arkusza sprzedażnego, z błędami na: poz.5 ""kolec" w prawym przednim kole" (pokazane w powiększeniu)", poz.7 ""zadrapana szprycha" dużego koła"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja.

Fi.2813 B1, B2
50 PLN
SOLD
15429

1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2819 B1, B2
Mi.2967
70 PLN
SOLD
15430

1985 40. rocznica Marynarki Wojennej, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2837 ark.
Mi.2985
70 PLN
15431

1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2845-8 ark.
Mi.2993-96
90 PLN
15432

1985 40-lecie fabryki taboru kolejowego PAFAWAG we Wrocławiu, znaczek makulaturowy bez druku barwy oliwkowej i brązowej, nie katalogowane, gwarancja Berbeka.

Fi.2845MK
Mi.2963
800 PLN
15433

1985 40. rocznica powstania ONZ, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2856
Mi.3004
40 PLN
15434

1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności.


15 PLN
15435

1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności.


25 PLN
15436

1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności.


25 PLN
15437

1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności.


30 PLN
15438

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
15439

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
SOLD
15440

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
15441

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


181 PLN
SOLD
15442

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


191 PLN
SOLD
15443

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


56 PLN
SOLD
15444

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


35 PLN
SOLD
15445

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


25 PLN
SOLD
15446

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
SOLD
15447

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
SOLD
15448

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
15449

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
15450

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


25 PLN
SOLD
15451

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


20 PLN
SOLD
15452

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


35 PLN
SOLD
15453

1985 znaczek poczty podziemnej Solidarności.


15 PLN
SOLD
15454

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.


30 PLN
SOLD
15455

1986 rocznik kopert FDC (bez bl.127-8(84-5), bl.86, bl.130(87); Fi.58.-).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
15456

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.74,20).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
60 PLN
15457

1986 Kometa Halley,a, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, boczne marginesy zgięte pionowo.

Fi.2866-67
Mi.3014-15
60 PLN
15458

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste.

Fi.2881-84
Mi.3029-32
40 PLN
15459

1986 Polska żegluga bałtycka, blok z błędem "zdwojony wyraz ROGALIN".

Fi.bl.19B1
Mi.Bl.99 
20 PLN