34285 |
1918 seria pomnikowa, znaczek stemplowany kasownikiem prowizorycznym Kutna, gwarancja. | Fi.2 Mi.2 |
| 20 PLN | |
34286 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z brzegowym uszkodzeniem rysunku znaczka. | Fi.2 Mi.2 |
| 50 PLN | |
34287 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.2 Mi.2 |
| 40 PLN | |
34288 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorach żółtobrązowym i szarożółtym, gwarancja i opis koloru Schmutz. | Fi.2 Mi.2 |
| 40 PLN | |
34289 |
1918 seria pomnikowa, znaczek stemplowany kasownikiem ambulansowym "W.P. Nr" (wagon pocztowy). | Fi.2 Mi.2 |
| 70 PLN | |
34290 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z usterkami liter o, gwarancja. | Fi.2 Mi.2 |
| 20 PLN | |
34291 |
1918 OSTROŁĘKA, znaczek stemplowany kasownikiem prowizorycznym "Z OSTROŁĘKI". | Fi.2 Mi.2 |
| 80 PLN | |
34292 |
1918 RADZYŃ, znaczki na wycinku listu stemplowane kasownikiem prowizorycznym z Radzynia Podlaskiego. | Fi.2 Mi.2 |
| 150 PLN | |
34293 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze żółtobrązowym i jasno żółtoszarym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 Mi.2 |
| 40 PLN | |
34294 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 f./2 gr. z podwójnym nadrukiem szczątkowym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 |
| 150 PLN | |
34295 |
1918 seria pomnikowa, narożny sześcioblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy górny znaczek z błędem na poz.28 "uszkodzona litera E w FEN" (Fi.270.-), gwarancja. | Fi.2 B |
| 160 PLN | |
34296 |
1918 seria pomnikowa, stemplowany arkusz sprzedażny z błędami: B1, B2, B3, B4, B5, B6, znakomite jako materiał porównawczy. | Fi.2 B1-6 Mi.2 |
| 550 PLN | |
34297 |
1918 seria pomnikowa, marginesowy czworoblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzona prawa górna część litery N" (Fi.240.-), gwarancja. | Fi.2 B2 |
| 150 PLN | |
34298 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka między nóżkami litery k", gwarancja i oznaczenie. | Fi.2 B3 Mi.2 |
| 50 PLN | |
34299 |
1918 GRODZIEC, znaczki pochodzące zapewne z tej samej kartki pocztowej unieważnione stemplem prowizorycznym Grodźca w kolorze czerwonym. | Fi.2, 3 Mi.2, 3 |
| 120 PLN | |
34300 |
1918 seria pomnikowa, seria z marginesem dolnym. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 120 PLN | |
34301 |
1918 wydanie pomnikowe, seria. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 100 PLN | |
34302 |
1918 seria pomnikowa, seria kasowana. | Fi.2-5 |
| 36 PLN SOLD | |
34303 |
1918 seria pomnikowa, seria kasowana na wycinkach. | Fi.2-5 |
| 50 PLN | |
34304 |
1918 seria pomnikowa, kompletna seria czysta, każdy znaczek ze znacznym przesunięciem nadruku w pionie lub poziomie, w trzech znaczkach napis "Poczta Polska" znajduje się na górze zamiast na dole znaczka, a na znaczku za 50 fen. sa w zasadzie dwa takie napisy, piękny stan, jeden znaczek lekkie zmatowienie na gumie, każdy gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2-5 MK |
| 1 200 PLN | |
34305 |
1918 seria pomnikowa, seria w stemplowanych arkuszach, liczne błędy i usterki; arkusz znaczka za 5 fen,: poz. 5 "duża kropka", poz. 10 "kropka w prawej cyfrze 5", poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B6 "plamka przylegająca do l", poz. 32 "prawa 5 zniekształcona", poz. 45 "podłużna kropka", poz. 52 "prawa 5 przerwane u dołu", arkusz znaczka za 10 fen,: poz. 6 i 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B6 "plamka przylegająca do l", poz. 31 B7 "I zamiast 1", poz. 36 "prawe O otwarte u góry", poz. 45 "podłużna kropka", arkusz znaczka za 25 fen,: poz. 6 "prawa 2 przerwane u góry", poz. 12, 15 i 21 "prawe 2 zniekształcone", poz. 17 "lewe 2 zniekształcone", poz. 38 "obie 5 zniekształcone", arkusz znaczka za 50 fen,: poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 "ścięte z", poz. 25 i 31 "prawe 0 przerwane u góry", poz. 42 "inne zakończenie prawej 5 u dołu", bardzo dobry stan zachowania, znakomite jako materiał badawczy i porównawczy. | Fi.2-5B Mi.2-5 |
| 3 200 PLN | |
34306 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze żółtobrązowym / żółtoszarym z poz. 36 z charakterystycznym odbiciem brzegu formy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2B Mi.2 |
| 70 PLN | |
34307 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z usterką z poz. 15 "uszkodzone cz", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2B Mi.2 |
| 40 PLN | |
34308 |
| 40 PLN | |
34309 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "Poezta", lewy dolny znaczek z błędem "kropka w k", znaczek z błędem B1 opis i gwarancja Schmutz. | Fi.2B1, B3 Mi.2 |
| 100 PLN | |
34310 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka w k", perforacja rozdarta pomiędzy prawymi znaczkami w czworobloku. | Fi.2B3 Mi.2 |
| 60 PLN | |
34311 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków z poz. 19-20/28-29, prawy górny znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2B4 Mi.2 |
| 60 PLN | |
34312 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przylegająca do l", gwarancja Falkowski. | Fi.2B6 Mi.2 |
| 50 PLN | |
34313 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "plama przylegająca do l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2B6 Mi.2 |
| 100 PLN | |
34314 |
1918 seria pomnikowa, parka z silnie w poziomie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Miszczak. | Fi.3 Mi.3 |
| 90 PLN | |
34315 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z niedodrukiem brzegowym prawej części znaczka podstawowego, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 40 PLN | |
34316 |
| 50 PLN | |
34317 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, nominał na dole znaczka. | Fi.3 Mi.3 |
| 70 PLN | |
34318 |
1918 seria pomnikowa, znaczek stemplowany kasownikiem z Pabianic. | Fi.3 Mi.3 |
| 50 PLN | |
34319 |
1918 OSTROŁĘKA, znaczek stemplowany niemym stemplem prowizorycznym z Ostrołęki. | Fi.3 Mi.3 |
| 70 PLN | |
34320 |
1918 Zawiercie, znaczek z stemplem prowizorycznym Zawiercia. | Fi.3 Mi.3 |
| 50 PLN | |
34321 |
1918 znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym wagonu pocztowego. | Fi.3 Mi.3 |
| 60 PLN | |
34322 |
1918 KUTNO, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Kutna w kolorze fioletowym. | Fi.3 Mi.3 |
| 120 PLN | |
34323 |
1918 MODLIN, znaczek na wycinku unieważniony stemplem prowizorycznym Tłuszcza. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
34324 |
1918 RADZYŃ PODLASKI, znaczki na wycinku unieważniony stemplem prowizorycznym Radzynia Podlaskiego. | Fi.3 Mi.3 |
| 150 PLN | |