Auction 79. Overprint editions 1918-1919

17443

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej gwiazdki, gwarancja.

Fi.23a
50 PLN
17444

Fi.23aNo
Mi.23AK
140 PLN
17445

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
17446

Fi.23b
Mi.23B
380 PLN
17447

Fi.23b
Mi.23B
80 PLN
17448

Fi.23b
Mi.23B
300 PLN
17449

Mi.23
40 PLN
17450

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
17451

Fi.24
Mi.24
25 PLN
17452

Fi.24
Mi.24
120 PLN
17453

Fi.24
Mi.24
25 PLN
17454

Fi.24
Mi.24
80 PLN
17455

Fi.24
Mi.24
30 PLN
17456

Fi.24
Mi.24
80 PLN
17457

1918 drugie wydanie lubelskie, ślad po zagięciu narożnika, gwarancja Berbeka.

Mi.25II
35 PLN
17458

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Mi.25I
45 PLN
17459

Fi.25 Non
Mi.25I
4 800 PLN
17460

Fi.25a
Mi.25I
35 PLN
17461

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
17462

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
17463

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
17464

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z mocno przesuniętym w prawo nadrukiem z katalogowanym błędem "uszkodzone O w POLSKA" i niekatalogowanym "uszkodzone L w HAL, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25a B17
Mi.25I
60 PLN
17465

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
4 000 PLN
17466

Fi.25b
Mi.25I
100 PLN
17467

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
17468

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy górny z błędem na poz.10 "brak liter ZTA", a prawy dolny z błędem na poz.20 "brak liter TA" (Fi.3960.-), gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25b B9+B10
Mi.25I
2 000 PLN
17469

Fi.25b B17
Mi.25I
380 PLN
17470

Fi.26
Mi.25II
320 PLN
17471

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
17472

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
17473

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
17474

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem (niedodrukiem) nadruku z obiegu pocztowego, gwarancja Ways.

Fi.27a
Mi.26
40 PLN
17475

Fi.27a
Mi.26
400 PLN
17476

Fi.27a
Mi.26
27 PLN
17477

Fi.27aMK
Mi.26
180 PLN
17478

Fi.27a No
Mi.26
360 PLN
17479

Fi.28
Mi.27
70 PLN
17480

Fi.28 B9
Mi.27
120 PLN
17481

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie (Fi.600.-), sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka.

Fi.28 No B10
Mi.27
500 PLN
17482

Fi.28No
Mi.27K
3 500 PLN