| Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
| 2871 |
1938 Zaolzie, widokówka wysłana 27.VII.1939 z urzędu pocztowego Cieszyn 2 do Stalowej Woli. | Fi.334 Mi.355 |
 | 120 PLN | |
| 2881 |
1939 "Opłata ulgowa (Rozp. M.P.I T. Nr.P.W. 501/70 z r. 1933) - stempel uprawniający do obniżonej opłaty za korespondencję, list wysłany 26.VI z miejscowości Niemirów k/Lwowa do Rawicza. | Fi.334 Mi.355 |
 | 50 PLN | |
| 7256 |
1920 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty - 50 fen. "mały orzeł", na telegram wysłany 1/4 1921 z Warszawy do Sieradza, dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, znaki opłaty unieważnione fioletowym jednowierszowym stemplem "Urząd Pocztowy Warszawa", na odwrocie wyliczenia porta, słabszy stan zachowania (całostka ukośnie złamana). | Fi.Ct8 |
 | 80 PLN | |