Auction 77. Overprint editions 1918-1919

1313

Fi.43
Mi.41
35 PLN
1314

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
30 PLN
1315

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.100 "A jak Ą w POLSKA", to skrajne uszkodzenie całej I formy przedrukowej - błąd eksponowany w ważnych zbiorach wystawowych, gwarancja i opis pozycji Łaszkiewicz, Schmutz.

Fi.43 B
Mi.41
200 PLN
1316

Fi.43B1
Mi.41
60 PLN
1317

Fi.43B1
Mi.41
130 PLN
1318

Fi.43B1
Mi.41
40 PLN
1319

Fi.43B1
Mi.41
60 PLN
1320

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja Mikstein i Mikulski.

Fi.43No
Mi.41K
1 200 PLN
1321

1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, znaczki z tym błędem pochodzą z jednego stu znaczkowego arkusza, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43Np
Mi.41DD
10 000 PLN
1322

Fi.44
Mi.42
3 000 PLN
1323

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, fotoatest Schmutz.

Fi.44
Mi.42
1 700 PLN
1324

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.31 "uszkodzone obie litery P", bardzo ładny stan, kilkakrotnie sygnowany (PHILATELIA KRAKÓW, SALIKER), gwarancja i opis Jungjohann, fotoatest Schmutz.

Fi.44 B
Mi.42
4 000 PLN
1325

1919 wydanie krakowskie, czytelnie skasowany znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, sygnatura, opis i kolorowy fotoatest Kronenberg.

Fi.44 B1
Mi.42
5 000 PLN
1326

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z niedawno skatalogowanym błędem na poz.41 "otwarte O w POCZTA", ładny stan, dwie sygnatury, gwarancja i opis "uszkodzone PO" Schmutz.

Fi.44 B10
Mi.42
16 000 PLN
1327

Fi.45I
Mi.43
60 PLN
1328

Fi.45I
Mi.43
240 PLN
1329

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.57, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Taipale.

Fi.45I
Mi.43
100 PLN
1330

Fi.45I
Mi.43
120 PLN
1331

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.21 "pęknięte O w POCZTA" podobnym do błędu B10, gwarancja i opis Taipale.

Fi.45I B
Mi.43
180 PLN
1332

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.84 "S zakończone łezką", prawie niewidoczny cień sladu po podlepce, sygnowany, gwarancja Falkowski, z opisem pozycji Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
250 PLN
1333

Fi.45IB
Mi.43
400 PLN
1334

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", złamany prawy górny narożnik, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45IB1
Mi.43
160 PLN
1335

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45IB1
Mi.43
360 PLN
1336

Fi.45IB1
Mi.43
450 PLN
1337

Fi.45IB1
Mi.43
100 PLN
1338

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie.

Fi.45IB3
Mi.43
500 PLN
1339

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem nadruku "uszkodzone A", ślad po podlepce, gwarancja.

Fi.45IB3
Mi.43
450 PLN
1340

Fi.46
Mi.44
80 PLN
1341

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikulski.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
1342

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 12 z nadrukiem typ 5, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
120 PLN
1343

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
1344

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
80 PLN
1345

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Berbeka.

Fi.46a
Mi.44a
80 PLN
1346

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 14, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.46a
Mi.44a
50 PLN
1347

Fi.46a
Mi.44a
40 PLN
1348

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
1349

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
1350

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
1351

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
1352

Fi.46aB
Mi.44
180 PLN