The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 75. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
24766

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Dąbrowy.

Fi.23
Mi.23
70 PLN
24767

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Radomia.

Fi.23
Mi.23
70 PLN
24768

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego ze Zwierzyńca, brzegowe uszkodzenie nadruku, złamany narożnik, gwarancja.

Fi.23
Mi.23
40 PLN
SOLD
24769

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
350 PLN
24770

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
24771

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
140 PLN
SOLD
24772

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
24773

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
240 PLN
24774

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze (Fi.450.-), gwarancja Gryżewski.

Fi.23a No
Mi.23A 
250 PLN
24775

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
150 PLN
24776

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
24777

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B 
1 000 PLN
24778

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja.

Fi.23
Mi.23
40 PLN
24779

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
24780

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
24781

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
24782

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
24783

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz.

Fi.24 Mk
600 PLN
24784

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Jędrzejowa.

Fi.25
Mi.25I
145 PLN
SOLD
24785

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.25
Mi.25I 
50 PLN
24786

1918 drugie wydanie lubelskie, ślad po zagięciu narożnika, gwarancja Berbeka.

Fi.25
Mi.25II
35 PLN
24787

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
24788

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
24789

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25II
20 PLN
24790

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I 
40 PLN
24791

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter TA, gwarancja Jungjohann.

Fi.25a B10
Mi.25I 
40 PLN
24792

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
24793

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
350 PLN
24794

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Pińczowa.

Fi.27
Mi.26
145 PLN
SOLD
24795

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem w kolorze, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
24796

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
40 PLN
24797

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26 
30 PLN
24798

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.2400.-), dodatkowo lewy górny z błędem na poz.37 "brak kropki po HAL", a prawy dolny z błędem na poz.48 "zniekształcone S" (w sumie Fi.6000.-), stan idealny, gwarancja Jungjohann BPP

Fi.27a No B5+B8
Mi.26 
3 600 PLN
24799

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.28No
Mi.27K 
320 PLN
24800

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Mikulski.

Fi.28No B11
Mi.27K 
1 000 PLN
24801

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Dąbrowy.

Fi.29
Mi.28
145 PLN
SOLD
24802

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
25 PLN
24803

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.29
Mi.28 
20 PLN
24804

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.550.-), cień śladu po podlepce i lekkie przebarwienia, gwarancja Landre,.

Fi.29 No
Mi.28 
360 PLN
SOLD
24805

1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 6 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu.


55 PLN
SOLD