24526 |
1918 list polecony z Warszawy 24.1.18 do Szwajcarii, stempel cenzury przy MSZ i stempel odbiorczy na odwrocie, list znacznie przepłacony o charakterze filatelistycznym, nadawcą listu był znany zbieracz W.Rachmanow. | Fi.3-16 Mi.3-16 |
| 100 PLN SOLD | |
24527 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 18 z błędem występującym w niewielkiej części nakładu w postaci "spacji przed lewą cyfrą 10", nie katalogowane, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B Mi.3 |
| 180 PLN | |
24528 |
1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "Poezta". | Fi.3B1 Mi.3 |
| 80 PLN | |
24529 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3B1 Mi.3 |
| 30 PLN | |
24530 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B1 Mi.3 |
| 40 PLN | |
24531 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta". | Fi.3B1 Mi.3 |
| 40 PLN | |
24532 |
| 40 PLN | |
24533 |
1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B1 Mi.3 |
| 90 PLN | |
24534 |
| 70 PLN | |
24535 |
| 40 PLN | |
24536 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzona prawa częśc litery N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B2 Mi.3 |
| 60 PLN | |
24537 |
1918 seria pomnikowa, dolny prawy znaczek znaczek z błędem "uszkodzona prawa część litery N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B2 Mi.3 |
| 120 PLN | |
24538 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka pomiędzy nóżkami litery k", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B3 Mi.3 |
| 40 PLN | |
24539 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "P w POCZTA wyszczerbione". | Fi.3B4 Mi.3 |
| 25 PLN | |
24540 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przylegająca do litery l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B6 Mi.3 |
| 40 PLN | |
24541 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przylegająca do litery l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B8 Mi.3 |
| 40 PLN | |
24542 |
1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 300 PLN | |
24543 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski. | Fi.3No Mi.3K |
| 200 PLN | |
24544 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z nadrukiem odwróconym dwa znaczki podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 160 PLN | |
24545 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "uszkodzona prawa cześć litery N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3NoB2 Mi.3K |
| 100 PLN | |
24546 |
| 250 PLN | |
24547 |
1918 seria pomnikowa, sześcioblok znaczków z odwróconym nadrukiem, dolny prawy znaczek z błędem "kropka w k". | Fi.3No B3 Mi.3K |
| 800 PLN | |
24548 |
1918 seria pomnikowa, parka z podwójnym ząbkowaniem poziomym między znaczkami, bardzo rzadkie, gwarancja Wiatrowski. | Fi.3s Mi.3 |
| 2 500 PLN | |
24549 |
1918 seria pomnikowa, stemplowany arkusz znaczka za 25 fen., błędy i usterki: poz, 7 "kropkja między c i z", poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B3 "ścięte u dołu z w Poczta i kropka w k w Polska", poz. 24 B10 "kropka w lewej cyfrze 5", poz. 26 B4 "wyszczerbione P w Poczta", poz. 29 "lewe 5 przerwane u dołu", poz. 30 "lewe 2 przerwane u góry", poz. 33 B9 "uszkodzone ols", poz. 37 "brak F w FEN", poz. 45 "podłużna kropka po FEN", poz. 54 "lewa 5 przerwane u dołu", bardzo dobry stan zachowania, znakomite jako materiał badawczy i porównawczy. | Fi.4 Mi.4 |
| 900 PLN | |
24550 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym rzadkim błędem na poz.37 "uszkodzone F", gwarancja i opis błędu Schmutz. | Fi.4 B17 |
| 200 PLN | |
24551 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.4 No |
| 200 PLN | |
24552 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 2", gwarancja i opis. | Fi.4B Mi.4 |
| 50 PLN | |
24553 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku z poz. 37 "uszkodzone F", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B Mi.4 |
| 150 PLN SOLD | |
24554 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku z poz. 37 "całkowity brak litery F", bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B Mi.4 |
| 300 PLN | |
24555 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 6 "plama w c", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B Mi.4 |
| 150 PLN | |
24556 |
| 100 PLN | |
24557 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja. | Fi.4B1 Mi.4 |
| 80 PLN | |
24558 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku "uszkodzone ols". | Fi.4B9 Mi.4 |
| 200 PLN | |
24559 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku "kropka w lewej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B10 Mi.4 |
| 100 PLN | |
24560 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski. | Fi.4No Mi.4K |
| 400 PLN | |
24561 |
| 80 PLN | |
24562 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Melnik. | Fi.4No Mi.4K |
| 80 PLN | |
24563 |
1918 seria pomnikowa, sześcioblok znaczków z odwróconym nadrukiem. | Fi.4No Mi.4K |
| 700 PLN | |
24564 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym. | Fi.4No Mi.4K |
| 150 PLN | |
24565 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.4No Mi.4K |
| 80 PLN | |