Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
24726 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta w czworoblokach, w pięknym stanie (Fi.600.-), gwarancja Mikstein. | Fi.17-19 |
| 540 PLN | |
24727 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta na podlepkach, gwarancja Ćwiertnia. | Fi.17-19 |
| 50 PLN | |
24728 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria kasowana na wycinkach. | Fi.17-19 |
| 50 PLN | |
24729 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami, gwarancja Mikstein, Jungjohann BPP. | Fi.17-19 No |
| 280 PLN | |
24730 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami (Fi.470.-), gwarancja podwójna Roszkowski, Kwaśniewski i Ryblewski, Schmutz. | Fi.17-19 No |
| 450 PLN | |
24731 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, kasowana seria znaczków z odwróconymi nadrukami, gwarancja Schmutz. | Fi.17-19 No |
| 280 PLN | |
24732 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.17No Mi.17K |
| 650 PLN | |
24733 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z odwróconym nadrukiem, stan idealny, gwarancja Schmutz. | Fi.17No Mi.17K |
| 750 PLN | |
24734 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.18 Mi.18 |
| 50 PLN | |
24735 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.18 Mi.18 |
| 120 PLN | |
24736 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 20 hal. z uszkodzonym nadrukiem poz.37 "rozmazane PO w POLSKA"; ze względu na chroniczny brak znaczków skierowano do sprzedaży także makulaturę tego wydania, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.18 MK |
| 800 PLN | |
24737 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, minimalny Schmitzdruki, gwarancja Mikulski, Wiatrowski. | Fi.18 No Mi.18 K |
| 200 PLN SOLD | |
24738 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak ornamentów", ciężka podlepka. | Fi.18B3 Mi.18 |
| 20 PLN | |
24739 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.19 Mi.19 |
| 50 PLN | |
24740 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.19 Mi.19 |
| 120 PLN | |
24741 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Pińczowa. | Fi.19 Mi.19 |
| 70 PLN SOLD | |
24742 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 h. z nadrukiem odwróconym (Fi.300.-), gwarancja Perzyński. | Fi.19 No |
| 240 PLN | |
24743 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z dolnego rzędu z niedobitym napisem POCZTA, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 1 000 PLN | |
24744 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 500 PLN | |
24745 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pięknie kasowany we Włoszczowej znaczek za 3/3 hal. z rzadszym ząbkowaniem ZL11,5 i brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.20 b B |
| 275 PLN SOLD | |
24746 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana, znaczek za 10/30 hal. z obydwoma kolorami nadruku czarnym i fioletowobrązowym (Fi.350+180.-), gwarancja. Krawczyk, Mikstein. | Fi.20-29 Mi.20-28 |
| 480 PLN | |
24747 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta, każdy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, kilka tańszych z prawie niewidocznym cieniem śladu po podlepce, reszta w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski. | Fi.20-29 B Mi.20-28 |
| 1 500 PLN | |
24748 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria z nadrukami odwróconymi, unikalny znaczek za 3/3 hal. (Fi.15000.-) gwarancja, pozostałe (Fi.1170.-) gwarancja Krawczyk, wszystkie kasowane grzecznościowo nieoryginalnym kasownikiem. | Fi.20-29 No Mi.20-28 |
| 12 000 PLN | |
24749 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski. | Fi.20a Mi.20A |
| 80 PLN | |
24750 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.20b Mi.20b |
| 70 PLN | |
24751 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 3/3 hal. z unikalnym - nigdy dotąd niekatalogowanym, mieszanym ząbkowaniem 11,5:11,75, bardzo ładny stan, gwarancja i opis każdego znaczka Schmutz. | Fi.20ba |
| 4 000 PLN | |
24752 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 12 PLN | |
24753 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
24754 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz przedrukowy znaczka za 3 hal., komplet błędów występujących w tej formie przedrukowej, doskonały materiał do badań i ekspertyz, drobne zagięcia. | Fi.21 Mi.21 |
| 4 200 PLN | |
24755 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa. | Fi.21 Mi.21 |
| 70 PLN | |
24756 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.21 Mi.21 |
| 80 PLN | |
24757 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
24758 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z "abklatschem" prawie całego nadruku, w tym wydaniu dość rzadkie, gwarancja firmowa Brajer, Mikstein. | Fi.21 |
| 100 PLN SOLD | |
24759 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
24760 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
24761 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnatura WITKOWSKI POZNAŃ, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
24762 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja. | Fi.22b B |
| 300 PLN | |
24763 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 200 PLN | |
24764 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Noworadomska. | Fi.23 Mi.23 |
| 70 PLN | |
24765 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa. | Fi.23 Mi.23 |
| 70 PLN | |