29294 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze białym z białą błyszczącą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 100 PLN | |
29295 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze szarobiałym z żółtawą błyszczącą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 100 PLN | |
29296 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym z żółtawą matową gumą z błędem na poz.3 "fałda na udzie zawodnika", gwarancja. | Fi.Bl.27 B1 Mi.Bl.29 |
| 600 PLN | |
29297 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem na kopercie FDC. | Fi.bl.40I (29) Mi.Bl.31I |
| 240 PLN | |
29298 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-). | Fi.Bl.40I (29) Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
29299 |
| 180 PLN | |
29300 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty bez perforacji na górnym marginesie (Fi.400.-). | Fi.Bl.40II (29) Mi.Bl.31II |
| 320 PLN | |
29301 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), gwarancja i opis. | Fi.Bl.29Ix Mi.Bl.31I |
| 300 PLN SOLD | |
29302 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem - odmiana na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC, gwarancja i opis. | Fi.bl.40Ix (29) Mi.Bl.31I |
| 320 PLN | |
29303 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok. | Fi.Bl.38 Mi.Bl.29 |
| 75 PLN | |
29304 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.38 FDC Mi.Bl.29 |
| 80 PLN | |
29305 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z bardzo niskim numerem. | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 160 PLN | |
29306 |
1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
29307 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok nie perforowany na górnym marginesie, stan idealny. | Fi.bl. 29II Mi.Bl. 31II |
| 280 PLN | |
29308 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z rzadszą odmianą nie przeperforowanym górnym marginesem. W idealnym stanie. | Fi.bl.40II Mi.Bl.31II |
| 350 PLN | |
29309 |
| 300 PLN | |
29310 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie. | Fi.bl.29II Mi.Bl.31II |
| 290 PLN | |
29311 |
1964 trzy karnety okolicznościowe w 20. rocznicę bitwy pancernej pod Studziankami. | Fi.1277 |
| 35 PLN | |
29312 |
1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 240 PLN SOLD | |
29313 |
1964 rocznik kopert FDC (bez Bl.: 30, 31; Fi.125,50). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 50 PLN | |
29314 |
1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1310 B1 Mi.1458 |
| 20 PLN | |
29315 |
1964 karnet - "XX-LECIE PRL", dołączona oryginalna korespondencja "Z polecenia Obywatela Ministra przesyłam karnet, wydany z okazji XX-lecia PRL" podpisano Dyrektor Gabinetu T.Wdowiak. | Fi.1325-26, 1355-64 Mi.1473-74, 1503-12 |
| 50 PLN | |
29316 |
1964 koty, seria w czworoblokach. | Fi.1327-36 Mi.1475-84 |
| 40 PLN | |
29317 |
1964 koty, znaczek ze zdojonym ("podwójnym") drukiem barwy zielonej - podwójna ramka i najlepiej widoczne podwójne sygnatury, gwarancja Walocha. | Fi.1332Dp1 Mi.1480 |
| 600 PLN | |
29318 |
1964 koty, znaczek z usterką "plama na prawej ramce". | Fi.1333 Mi.1481 |
| 10 PLN | |
29319 |
1964 koty, znaczek z usterką "plama na cyfrze 0 w nominale". | Fi.1335 Mi.1483 |
| 10 PLN | |
29320 |
| 25 PLN | |
29321 |
| 30 PLN | |
29322 |
1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v. | Fi.1342-50 Mi.1490-8 |
| 50 PLN | |
29323 |
1964 ptaki wodne, makulaturowy znaczek z rozmytym drukiem, gwarancja Wiatrowski, kasowany z klejem (abonament). | Fi.1342MK Mi.1490 |
| 80 PLN | |
29324 |
1964 IV Zjazd PZPR, znaczek bez druku barwy czarnej, gwarancja Walisch. | Fi.1351s Mi.1499F |
| 600 PLN | |
29325 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 40 PLN | |
29326 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty. | Fi.1365 B1, B5, B Mi.1513 |
| 50 PLN | |
29327 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem". | Fi.1365 B2 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
29328 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, lewy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964". | Fi.1365B1 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
29329 |
| 10 PLN SOLD | |
29330 |
| 20 PLN | |
29331 |
| 20 PLN | |
29332 |
| 10 PLN | |
29333 |
1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1378 B1 Mi.1526 |
| 40 PLN | |