The auction will start on 19.04.2024

Auction 70. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
59089

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 118.

Fi.Cp14IIy
100 PLN
59090

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp14IIy
100 PLN
59091

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 118.

Fi.Cp14IIy
100 PLN
59092

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp14IIy
100 PLN
59093

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp14Ix
100 PLN
59094

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp14Ix
100 PLN
59095

1919 wydanie krakowskie, część na odpowiedź podwójnej całostka z nadrukiem typu 94 datowana 15.IX przesłana miejscowo w Krakowie, na odwrocie jednowierszowy w ramce "BANK KRAJOWY FILIA W KRAKOWIE", znak opłaty unieważniony kreśleniem, minimalnie słabszy stan zachowania (ślady archiwizacji, karta w jednym miejscu przedziurawiona).

Fi.Cp15IIxB
120 PLN
59096

1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana z Krakowa 12.V.19 do Austrii, stempel cenzury krakowskiej K3, nadruk typ 62, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp16IIx
150 PLN
59097

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 35 wysłana z Suchej 15.V.19 do Austrii, stempel krakowskiej cenzury wojskowej.

Fi.Cp16IIx
75 PLN
59098

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33, średni stan zachowania.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
59099

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
59100

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 121 - brak rombu, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
60 PLN
59101

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 115.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
59102

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 81 - fantazyjna czcionka nominału, ładny abklacz.

Fi.Cp16IIx
200 PLN
59103

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 35, kartka zmoczona i lekko powichrowana, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp16IIx
20 PLN
59104

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 36, kartka zmoczona i lekko powichrowana, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp16IIx
20 PLN
59105

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 60, kartka zmoczona i lekko powichrowana, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp16IIx
20 PLN
59106

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 98, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59107

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 106, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59108

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42, nadruk częściowo na doklejonym znaczku, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59109

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 86, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59110

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59111

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 73, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59112

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59113

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 77, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59114

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 111.

Fi.Cp16IIx
80 PLN
59115

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 106, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59116

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 98, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59117

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59118

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 73, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59119

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59120

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 86, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59121

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 77, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59122

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
59123

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 33 wysłana z Krosna do Krakowa, minimalnie słabszy stan zachowania (ślady archiwizacji, karta w jednym miejscu przedziurawiona).

Fi.Cp16IIx
80 PLN
59124

1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 70a, lekkie zaplamienie, bardzo rzadkie, oznaczenie typu bez gwarancji Schmutz.

Fi.Cp16IIxNp
3 500 PLN
59125

1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 77, bardzo rzadkie, oznaczenie i gwarancja Schmutz.

Fi.Cp16IIxNp
3 600 PLN
59126

1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 77; dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp16Ix
120 PLN
59128

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 115.

Fi.Cp16xII
40 PLN
59129

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33 wysłana z Bielska 25.VII.19 do Berlina.

Fi.Cp16xII
80 PLN