Auction 70. Postal stationery

59570

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.94.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
56 PLN
59571

Fi.Ck47 B2
150 PLN
59572

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.149.-).

Fi.Ck49-52, Cp427-66
74 PLN
59573

Fi.Cp437I
10 PLN
59574

Fi.Cp460
15 PLN
59575

1970 XXV-lecie Światowej Federacji Kobiet, całostka z przesuniętym drukiem barwy czarnej i szarej sprawiającej wrażenie podwójnego druku twarzy na znaku opłaty.

Fi.Cp461
60 PLN
59576

1971 odbudowa zamku królewskiego w Warszawie.

Fi.Ck53
10 PLN
59577

1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste.

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
59578

1971 koperta z dodatkowym nadrukiem z okazji Polsko - Rumuńskiej Wystawy Filatelistycznej.

Fi.Ck53I
15 PLN
59579

Fi.Ck53I
20 PLN
59580

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
200 PLN
59581

1971 koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek dla ofiarodawców zagranicznych, koperta nie była w sprzedaży w upt, rzadkie.

Fi.Ck54
120 PLN
59582

1971 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk (Fi.104.-).

Fi.Cp467-511
50 PLN
59583

1972 miejscowy list polecony z Krakowa, sygnatura IV.72.

Fi.Ck51
10 PLN
59584

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 40 kart (Fi.126.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
59585

Fi.Cp527
20 PLN
59586

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 40 kart (Fi.155.-).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
78 PLN
59587

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (VI.73).

Fi.Ck59
10 PLN
59588

1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73", koperta bez druku barwy fioletowoniebieskiej i fioletowej, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Ck59B2
600 PLN
59589

1973 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Warszawa - Moskwa 73/ 23-30 XI 1973 r.", na odwrocie okolicznościowy tekst.

Fi.Cp578
10 PLN
59590

1973 Rok Nauki Polskiej - Kazimierz Gzowski, karta z usterką "białe kółeczko pod wyrazem KANADZIE".

Fi.Cp589
50 PLN
59591

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-).

Fi.Cp597-625
60 PLN
59592

1974 karnet - Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, skasowany okolicznościowo 19.V w Katowicach.

Fi.Cp602K
60 PLN
59593

1975 całostki, rocznik: 1 koperta i 24 karty w tym 635I, 635II; Fi.100.-).

Fi.Ck.60, Cp626-47
85 PLN
59594

1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.49.-).

Fi.Ck61, Cp648-61
35 PLN
59595

1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.73.-).

Fi.Ck62, Cp662-87
45 PLN
59596

Fi.Cp668
30 PLN
59597

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.68.-)

Fi.Cp688-718
50 PLN
59598

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp710I
60 PLN
59599

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.68.-).

Fi.Ck63, Cp719-43
47 PLN
59600

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.106.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
63 PLN
59601

1980 karnet - Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Bratnich Miast: Kraków-Bratysława-Kijów, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp753K
150 PLN
59602

1981 koperta Fryderyk Chopin 2,50 (3) zł, czysta.

Fi.Ck67
10 PLN
59603

1981 Fryderyk Chopin, koperta.

Fi.Ck67
10 PLN
59604

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.55.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
45 PLN
59605

1982 koperta z prywatnym dodrukiem - "45 międzynarodowy zlot campingu i caravaningu Łeba '84 POLSKA/ 1964-1984 XX lat PFC".

Fi.Ck69
30 PLN
59606

Fi.Ck70
200 PLN
59607

1983 koperta lotnicza.

Fi.Ck72
10 PLN
59608

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
66 PLN
59609

1983 karta o sygnaturze (1984r.) z prywatnym dodrukiem - "Narada konsultacyjna/ Prezesów Stowarzyszeń/ Czerwonego Krzyża/ i Czerwonego Półksiężyca/ krajów socjalistycznych i zaprzyjaźnionych/ Warszawa 1986"; ostemplowana okolicznościowo 8.IX w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ, CZERWONY PÓŁKSIĘŻYC.

Fi.Cp824
30 PLN