Auction 70. Postal stationery

59490

Fi.Cp132
30 PLN
59491

Fi.Cp132
40 PLN
59492

Fi.Cp132
40 PLN
59493

Fi.Cp132
40 PLN
59494

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
59495

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
59496

Fi.Cp134
15 PLN
59497

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck16I
750 PLN
59498

Fi.Ck17
40 PLN
59499

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck18a
270 PLN
59500

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
10 PLN
59501

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
12 PLN
59502

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
20 PLN
59503

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
20 PLN
59504

Fi.Cp135-37
260 PLN
59505

Fi.Ck19
40 PLN
59506

Fi.Cp131
40 PLN
59507

Fi.Cp131
20 PLN
59508

Fi.Cp131
15 PLN
59509

Fi.Cp132A
40 PLN
59510

Fi.Cp132B
40 PLN
59511

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Rybnika do p. Manterysa Z Bielska - Białej.

Fi.Cp132B
30 PLN
59512

Fi.Cp132B
20 PLN
59513

Fi.Cp132B
20 PLN
59514

Fi.Cp132B
20 PLN
59515

1956 całostka z podwójnego wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117
45 PLN
59516

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
59517

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-44
80 PLN
59518

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
40 PLN
59519

Fi.Ck21
30 PLN
59520

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów.

Fi.Ck22-23
15 PLN
59521

Fi.Cp145-49
90 PLN
59522

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
59523

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
59524

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
59525

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
59526

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.Cp155-60
70 PLN
59527

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.137.-), w tym droższe odmiany kart Cp150-151 z sygn. I.58, na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
130 PLN
59528

1959 III Zjazd PZPR.

Fi.Ck28
10 PLN
59529

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN