Auction 69. Overprint editions 1918-1919

45589

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 31 - silne uszkodzenie liter P, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
45590

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 15 - uszkodzone litery P, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
45591

Fi.32II
Mi.31
340 PLN
45592

Fi.33
Mi.32
1 000 PLN
45593

Fi.33 B
Mi.32
2 200 PLN
45594

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8/19, gwarancja Mikstein.

Fi.34
Mi.33
1 400 PLN
45595

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, gwarancja Mikstein,.

Fi.34
Mi.33
155 PLN
45596

Fi.34
Mi.33
160 PLN
45597

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, zagięty lewy dolny narożnik, gwarancja Mikstein i Schmutz.

Fi.34
Mi.33
400 PLN
45598

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 10", gwarancja Mikstein i Schmutz.

Fi.34
Mi.33
450 PLN
45599

Fi.34
Mi.33
180 PLN
45600

Fi.34
Mi.33
390 PLN
45601

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.21 "uszkodzone obie litery P", ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.34 B
Mi.33
300 PLN
45602

Fi.34 B
Mi.33
2 500 PLN
45603

Fi.34 B3
Mi.33
750 PLN
45604

Fi.34B1
Mi.33
3 500 PLN
45605

Fi.34B1
Mi.33
750 PLN
45606

Fi.35
Mi.34
350 PLN
45607

Fi.35
Mi.34
100 PLN
45608

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja Mikulski.

Fi.35
Mi.34
80 PLN
45609

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja Mikstein, Krawczyk.

Fi.35
Mi.34
80 PLN
45610

Fi.35
Mi.34
80 PLN
45611

Fi.35
Mi.34
450 PLN
45612

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23, poprawiana guma, gwarancja i oznaczenie z G Schmutz.

Fi.35
Mi.34
130 PLN
45613

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.95, gwarancja i opis pozycji Schmutz.

Fi.35
Mi.34
100 PLN
45614

Fi.35B1
Mi.34
250 PLN
45615

Fi.36
Mi.35
400 PLN
45616

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 11, znaczek w pięknym stanie, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.36
Mi.35
2 250 PLN
45617

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", sygnowany mgr Sawczak - Knihinicki, gwarancja i opis Miszczak.

Fi.36 B1
Mi.35
800 PLN
45618

Fi.36B1
Mi.35
650 PLN
45619

Fi.36B1
Mi.35
1 600 PLN
45620

Fi.36B2
Mi.34
1 500 PLN
45621

Fi.36B2
Mi.35
1 600 PLN
45622

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.42, lekki ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja A.Łaszkiewicz, de Julien, z opisem Mikstein.

Fi.37II
Mi.36
7 000 PLN
45623

1919 wydanie krakowskie, list na kopercie firmowej z Bielska 4.2.19 do Krakowa, oryginalny obieg pocztowy, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
1 600 PLN
45624

1919 wydanie krakowskie, przekaz pieniężny z Chrzanowa 23.I.19 do Krakowa opłacony trzema znaczkami za 25/80 hal, bardzo wczesne użycie tych znaczków, które weszły do obiegu prawdopodobnie dopiero 20 stycznia, piękna wielokrotna frankatura, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
4 500 PLN
45625

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Melnik.

Fi.38
Mi.48
30 PLN
45626

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
45627

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
45628

Fi.38
Mi.48
25 PLN