Auction 69. Overprint editions 1918-1919

45549

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja.

Fi.25b
Mi.25I
120 PLN
45550

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
45551

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.260.-), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
180 PLN
45552

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.2450.-), dodatkowo prawy górny z błędem na poz.10 "brak liter ZTA", a prawy dolny z błędem na poz.20 "brak liter TA", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25b B9+B10
Mi.25I
1 200 PLN
45553

Fi.26
Mi.25II
350 PLN
45554

Fi.26No
Mi.25IIK
400 PLN
45555

Fi.27a
Mi.26
80 PLN
45556

Fi.27a
Mi.26
50 PLN
45557

Fi.27a
Mi.26
300 PLN
45558

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
45559

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.12 "prawa gwiazdka zniekształcona", piękny stan, gwarancja i opis

Fi.27a B7
Mi.26
63 PLN
45560

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.48 "litera S zniekształcona" (Fi.215.-), piękny stan, gwarancja i opis.

Fi.27a B8
Mi.26
150 PLN
45561

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.390.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.27a No
Mi.26
320 PLN
45562

Fi.28 B9
Mi.27
120 PLN
45563

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie, sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka.

Fi.28 No B10
Mi.27
500 PLN
45564

Fi.28No
Mi.27K
320 PLN
45565

Fi.28No B11
Mi.27K
1 000 PLN
45566

Fi.29
Mi.28
20 PLN
45567

Fi.29
Mi.28
20 PLN
45568

Fi.29 B10
Mi.28
30 PLN
45569

Fi.29 B11
30 PLN
45570

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, ładny stan, gwarancja Mikstein i Schmutz.

Fi.30
Mi.29
1 400 PLN
45571

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", w bardzo ładnym stanie, prawie niewidoczny lekki ślad po podlepce, gwarancja Sutclife, z opisem Schmutz.

Fi.30 B1
Mi.29
2 200 PLN
45572

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, gwarancja Mikstein,.

Fi.31
Mi.30
950 PLN
45573

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.87, poza widoczną na skanie lekką fałdą w papierze w pięknym stanie, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein, Ryblewski, Mikulski.

Fi.31
Mi.30
3 600 PLN
45574

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.31 B1
Mi.30
5 600 PLN
45575

Fi.32I
Mi.31
100 PLN
45576

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47/58, znaczek z poz 47 z silnie uszkodzonymi literami PP, stan idealny, gwarancja Mikstein.

Fi.32I
Mi.31
2 300 PLN
45577

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 76, minimalny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
170 PLN
45578

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.71 "uszkodzone obie litery P, szczególnie ta w POLSKA", piękny stan, gwarancja i opis Mikulski.

Fi.32I B
Mi.31
600 PLN
45579

Fi.32I B1
Mi.31
650 PLN
45580

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie.

Fi.32IB1
Mi.31
250 PLN
45581

Fi.32IB1
Mi.31
200 PLN
45582

Fi.32IB1
Mi.31
550 PLN
45583

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
45584

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 19, gwarancja Mikulski i z oznaczeniem.

Fi.32II
Mi.31
240 PLN
45585

Fi.32II
Mi.31
300 PLN
45586

Fi.32II
Mi.31
220 PLN
45587

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.33 (Fi.700.-); nie ma śladu podlepki, ale jest w widoczny na skanie sposób zgięty poziomo, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
280 PLN
45588

Fi.32II
Mi.31
450 PLN