Auction 67. Postcards from Polish territory

43800

1930 czysta widokówka z Poznania.

10 PLN
43801

1930 widokówka z Czaplinka.Fragment rynku.

25 PLN
43802

1931 widokówka Pomorze - jezioro Mielewo, czysta.

12 PLN
43803

1931 widokówka Krynica, czysta.

25 PLN
43804

1931 widokówka z katedrą gnieźnieńską.

35 PLN
43805

1933 widokówka Karkonosze, czysta.

15 PLN
43806

1933 widokówka Gdańsk, czysta.

30 PLN
43807

1935 widokówka Piwniczna, czysta.

35 PLN
43808

1935 widokówka Busko, z obiegu.

40 PLN
43809

1935 widokówka Czarnohora - Dancerz i Pożyżewska, z obiegu (znaczek zdjęty).

20 PLN
43810

1935 widokówka Zaleszczyki, czysta.

25 PLN
43811

1935 widokówka Wrocław, czysta.

30 PLN
43812

1935 widokówka Truskawiec - ogólny widok, z obiegu (znaczek zdjęty).

20 PLN
43813

40 PLN
43814

1936 widokówka Karkonosze - Śnieżka, z obiegu.

15 PLN
43815

1936 widokówka Krynica, z obiegu (znaczek zdjęty).

12 PLN
43816

1937 widokówka Karpacz, z obiegu.

20 PLN
43817

1937 widokówka Malbork, czysta.

30 PLN
43818

1937 widokówka Bydgoszcz, czysta.

40 PLN
43819

1937 widokówka Gdańsk, czysta.

30 PLN
43820

1937 widokówka z Schlochau - Człuchów, stempel propagandowy.

60 PLN
43821

1938 widokówka Nowogródek, z obiegu.

20 PLN
43822

1938 widokówka Lubień Wielki Zdrój (Pływalnia), karta z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN
43823

1938 widokówka Truskawiec (willa Riwiera), z obiegu.

30 PLN
43824

1938 widokówka z Warszawy.

40 PLN
43825

1939 widokówka Świeradów (Bad Flinsberg), czysta.

15 PLN
43826

1939 kartka satyryczna z osobliwą treścią.

60 PLN
43827

1943 widokówka Zakopane - Brama FIS, czysta.

10 PLN
43828

1943 widokówka Tatry - Górna trasa kolei linowej Kuźnice-Kasprowy W. z widokiem na szczyt Kasprowego (1988 m), czysta.

10 PLN
43829

1946 widokówka z Poznania.

15 PLN
43830

1955 widokówka z Targów Poznańskich.

25 PLN