The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 67. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
43720

1899 widokówka z Gdańska.Ładna litografia.Długi adres


90 PLN
43721

1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania.


120 PLN
43722

1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania.


150 PLN
43723

1901 widokówka Kosów (Zakład leczniczy Dr.Tarnawskiego w Kosowie), z obiegu (znaczek zdjęty).


120 PLN
43724

1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania.


150 PLN
43725

1902 widokówka Wrocław - Gruss aus Breslau (Denkmal Kaiser Wilhelm I), litografia z obiegu, słabszy bardzo stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
43726

1903 Wrocław, widok na ratusz. Piękna kolorowa litografia, długi adres.


38 PLN
43727

1904 widokówka Rawa-ruska (Dworzec kolejowy), z obiegu (znaczek zdjęty).


80 PLN
43728

1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu).


30 PLN
43729

1909 widokówka Złoczów (Ulica Jabłonowskiego, Ulica kolejowa, Ulica Sobieskiego), z obiegu (znaczek zdjęty).


80 PLN
43730

1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta.


20 PLN
43731

1910 około, widokówka Jaworów (szkoła przemysłowa), z obiegu, wysłana z Truskawca, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


80 PLN
43732

1910 widokówka z Połczyna Zdroju.


15 PLN
43733

1910 ładna litograficzna widokówka z Torunia, długi adres.


55 PLN
43734

1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta.


40 PLN
43735

1911 widokówka z Clebow - Kłębowa /szczecinskie/.


30 PLN
43736

1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania.


80 PLN
43737

1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta.


60 PLN
43738

1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta.


60 PLN
43739

1912 symboliczna widokówka patriotyczna "Z POWINSZOWANIEM NOWEGO ROKU", litografia sygn.Wolski, z obiegu (znaczek zdjęty), słabszy stan zachowania.


100 PLN
43740

1913 widokówka Gdańsk, z obiegu.


25 PLN
43741

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


35 PLN
43742

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


25 PLN
43743

1913 widokówka Chełm, czysta.


40 PLN
43744

1914 widokówka Starokonstantynów, czysta.


70 PLN
43745

1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku).


30 PLN
43746

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
43747

1914 widokówka Malbork, czysta.


50 PLN
43748

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.


20 PLN
43749

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.


25 PLN
43750

1915 widokówka Poznań, z obiegu.


15 PLN
43751

1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu.


120 PLN
43752

1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
43753

1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek).


80 PLN
43754

1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu.


20 PLN
43755

1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki).


25 PLN
43756

1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta.


35 PLN
43757

1916 widokówka z Poznania.


19 PLN
43758

1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta.


20 PLN
43759

1917 widokówka Szczecin, z obiegu.


40 PLN