The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 67. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
43760

1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta.


20 PLN
43761

1917 widokówka Wilno, czysta.


30 PLN
43762

1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy.


20 PLN
43763

1917 widokówka Wilno, czysta.


15 PLN
43764

1917 widokówka Grodno, czysta.


35 PLN
43765

1917 widokówka Tatry - Dolina Jaworzynka, czysta.


20 PLN
43766

1918 widokówka Stryj, z obiegu.


20 PLN
43767

1919 widokówka Bydgoszcz, karta z polskim dodrukiem, czysta.


40 PLN
43768

1919 widokówka Dąbrowa, czysta (z zeszyciku).


40 PLN
43769

1919 widokówka Toruń (Kulmerstrasse mit Kriegerdenkmal) z nadrukiem polskim (ul.Chełmiń), czysta, dobry stan zachowania (punktowe ubytki na froncie).


70 PLN
43770

1919 widokówka Gniezno (Gimnazjum), czysta, dobry stan zachowania.


60 PLN
43771

1919 widokówka z Krakowa.


40 PLN
43772

1920 widokówka reklamowa szampana Leon Chandon wydana dla przedstawicielstwa w Warszawie, czysta.


100 PLN
43773

1920 około, widokówka Krotoszyn zamek (Krotoschin Schloss), czysta.


50 PLN
43774

1920 około, widokówka Inowrocław (Hohensalza Friedrichsplatz), czysta.


40 PLN
43775

1921 widokówka Ciechocinek, czysta.


40 PLN
43776

1921 widokówka z Poznania.


30 PLN
43777

1922 widokówka z Warszawy.


30 PLN
43778

1923 widokówka Częstochowa, czysta.


45 PLN
43779

1923 widokówka z Warszawy.


30 PLN
43780

1924 widokówka Swoszowice, czysta.


100 PLN
43781

1925 widokówka Gostyń, czysta.


40 PLN
43782

1925 widokówka Pieskowa Skała, z obiegu.


25 PLN
43783

1925 widokówka Puck, czysta.


40 PLN
43784

1926 widokówka Tczew, czysta (z książeczki).


20 PLN
43785

1926 widokówka Wisła - Śląsk Cieszyński, czysta.


25 PLN
43786

1926 widokówka Amerykańska Linia Rządowa (United States Line) - okręt Leviathan, wydanie dla biura w Warszawie, czysta.


80 PLN
43787

1926 około, widokówka fotograficzna przedstawiająca szyb naftowy, nad bramą napis "Galicyjskie Karpackie Akcyjne Towarzystwo Naftowe dawniej Bergheim & MacGarvey sekcja Ratoczyn", z obiegu (znaczek zdjęty); sucho tłoczony znak nakładcy "W.SELINGER FOTOGRAF BORYSŁAW"; bardzo dobry stan zachowania.


200 PLN
43788

1927 widokówka Hel - latarnia morska, zapisana bez obiegu.


70 PLN
43789

1927 widokówka Kosów Huculski, czysta.


80 PLN
43790

1928 widokówka Lisków, czysta.


60 PLN
43791

1928 widokówka Lisków, czysta.


40 PLN
43792

1928 widokówka Krzemieniec - góra Bony, z obiegu (znaczek zdjęty).


60 PLN
43793

1928 widokówka Stanisławów (Kościół Ormiański), czysta, bardzo dobry stan zachowania.


50 PLN
43794

1929 widokówka Wieliczka - kopalnia soli, koń w zaprzęgu, czysta.


50 PLN
43795

1929 widokówka Solec Zdrój (szpital św.Edwarda), z obiegu.


50 PLN
43796

1930 widokówka Nowy Sącz, czysta.


40 PLN
43797

1930 widokówka Pińsk, z obiegu (znaczek zdjęty).


30 PLN
43798

1930 Warszawa, Grób Nieznanego Żołnierza, karta zapisana.


15 PLN
43799

1930 Warszawa, pomnik Dowborczyków, karta bez obiegu.


15 PLN