The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 66. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
30186

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z odwróconym nadrukiem, stan idealny, gwarancja Schmutz.

Fi.17No
Mi.17K 
750 PLN
30187

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z odbitą górną krawędzią formy, gwarancja Rachmanow, Schmutz.

Fi.17No
Mi.17K 
500 PLN
30188

1918 pierwsze wydanie lubelskie, makulaturowy znaczek zasmarowany farbą drukarską z szczątkowym drukiem podwójnym, gwarancja Schmutz.

Fi.18
Mi.18 
120 PLN
30189

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, na górze odbity brzeg formy, gwarancja Mikulski, Wiatrowski.

Fi.18 No
Mi.18 K 
140 PLN
SOLD
30190

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, minimalny Schmitzdruki, gwarancja Mikulski, Wiatrowski.

Fi.18 No
Mi.18 K 
200 PLN
30191

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.18No
Mi.18K 
30 PLN
30192

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z podwójnym drukiem liter TA, unikalne, gwarancja Mikulski.

Fi.19 No
Mi.19 K 
250 PLN
30193

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski.

Fi.19No
Mi.19K 
30 PLN
30194

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z nadrukiem odwróconym, na prawym znaczku usterka w postaci uszkodzonego prawego ornamentu, ślady po podlepkach, gwarancja Schmutz.

Fi.19No
Mi.19K 
100 PLN
30195

1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria znaczków stemplowana grzecznościowo na kopercie, znaczek za 50 hal. z błędem "brak liter ZTA", gwarancja.

Fi.20-29
Mi.20-8 
100 PLN
SOLD
30196

1918 drugie wydanie lubelskie, seria znaczków w najtańszych odmianach na dwóch kopertach bez obiegu pocztowego.

Fi.20-29
Mi.20-28 
380 PLN
30197

1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana, znaczek za 10/30 hal. z oboma kolorami nadruku czarnym i fioletowobrązowym (Fi.350+180.-), gwarancja. Krawczyk, Mikstein.

Fi.20-29
Mi.20-28 
480 PLN
30198

1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta, każdy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, kilka tańszych z prawie niewidocznym cieniem śladu po podlepce, reszta w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski.

Fi.20-29 B
Mi.20-28 
1 000 PLN
30199

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.20b
Mi.20b 
70 PLN
30200

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
12 PLN
SOLD
30201

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
12 PLN
30202

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21 
50 PLN
30203

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
30204

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
30205

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, brzydki ślad po zmytej podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
15 PLN
30206

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
50 PLN
30207

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.21 No
80 PLN
30208

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem; normalnym i odwróconym na stronie gumowanej, stan idealny, fotoatest Schmutz.

Fi.21Ndwo
Mi.21DD
1 400 PLN
30209

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K 
160 PLN
30210

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann.

Fi.22a
Mi.22a
40 PLN
30211

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Berbeka.

Fi.22a
Mi.22a
15 PLN
30212

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
40 PLN
30213

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.22a
Mi.22a 
25 PLN
30214

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
30215

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
30216

1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowy czworoblok zasmarowany farbą drukarską w postaci odcisków palców drukarza, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
120 PLN
SOLD
30217

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
180 PLN
30218

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 1 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
25 PLN
30219

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
30220

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym z błędem B4 z poz. 41, ciężkie podlepki, gwarancja.

Fi.22aB4
Mi.22a 
25 PLN
SOLD
30221

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 10/30 hal., lewy z błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.270.-); bardzo ładny stan; gwarancja Landre.

Fi.22a B4
160 PLN
30222

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK 
180 PLN
30223

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
200 PLN
SOLD
30224

1918 drugie wydanie lubelskie, parka pionowa znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, dolny znaczek z rzadkim błędem na poz.50 "TA w POCZTA obniżone i odgięte" (Fi.2800.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.22b B13
1 700 PLN
30225

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym, stan gabinetowy, gwarancja.

Fi.22bNo
Mi.22bK
700 PLN