Auction 66. Overprint editions 1918-1919

29946

Mi.2
60 PLN
29947

150 PLN
29948

1918 seria pomnikowa, marginesowy czworoblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzona prawa górna część litery N", gwarancja.

Fi.2 B2
120 PLN
29949

Fi.2 B3
Mi.2
50 PLN
29950

1918 NIESZAWA, znaczki z kasownikiem prowizorycznym Nieszawy na wycinku z kartki pocztowej.

Fi.2, 3
150 PLN
29951

1918 seria pomnikowa.

Fi.2-5
Mi.2-5
100 PLN
29952

1918 seria pomnikowa, seria.

Fi.2-5
Mi.2-5
90 PLN
29953

Fi.2B
Mi.2
70 PLN
29954

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z poz. 52 z powtarzalnym w części nakładu błędem "przerwane prawe 5", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2B
Mi.2
50 PLN
29955

1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków z poz. 35-36/44-45, prawe znaczki z brzegowym uszkodzeniem formy, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2B4
Mi.2
120 PLN
29956

1918 seria pomnikowa, znaczek z usterką z poz. 15 "uszkodzone cz", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2B
Mi.2
50 PLN
29957

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "uszkodzone N", gwarancja Schmutz.

Fi.2B2
Mi.2
80 PLN
29958

1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka w k" i powtarzalnym w części nakładu błędem "na lewej 5 ogonek w kształcie łezki".

Fi.2B3
Mi.2
90 PLN
29959

1918 seria pomnikowa, parka z silnie w poziomie przesuniętym nadrukiem.

Mi.3
75 PLN
29960

Mi.3
45 PLN
29961

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem.

Mi.3
80 PLN
29962

250 PLN
29963

1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków za 10 fen./6 gr., prawe znaczki z błędami "krótki nosek w prawej 1" i "uszkodzone 0", gwarancja Falkowski.

Fi.3 B
60 PLN
29964

1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok znaczków za 10 f./6 gr., prawe znaczki ze znacznym uszkodzeniem prawej ramki i skraju rysunku znaczka podstawowego, bardzo rzadkie.

Fi.3 B
400 PLN
29965

1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen./6 gr. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.3 No
50 PLN
29966

Fi.3B
Mi.3
180 PLN
29967

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "Poezta".

Fi.3B1
Mi.3
80 PLN
29968

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
29969

1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B1
Mi.3
60 PLN
29970

Fi.3B1
Mi.3
90 PLN
29971

Fi.3B1
Mi.3
70 PLN
29972

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "P w POCZTA wyszczerbione".

Fi.3B4
Mi.3
25 PLN
29973

Fi.3No
Mi.3K
300 PLN
29974

1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.3No
Mi.3K
160 PLN
29975

1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski.

Fi.3No
Mi.3K
200 PLN
29976

Fi.3No
Mi.3K
160 PLN
29977

Fi.3No B2
Mi.3K
250 PLN
29978

1918 seria pomnikowa, list polecony z Łodzi 7.12.18 do Wiednia, na odwrocie stempel tranzytowy z Krakowa, wycięty adres nadawcy z klapy koperty, gwarancja Schmutz,.

Mi.4
4 500 PLN
29979

1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.37 "uszkodzone F" - faza końcowa, gwarancja i pełen opis błędu Schmutz.

Fi.4 B
80 PLN
29980

Fi.4 B
300 PLN
29981

Fi.4 B
160 PLN
29982

1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z błędem na poz.24 "kropka w lewej 5", gwarancja.

Fi.4 B10
65 PLN
29983

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta".

Fi.4B1
Mi.4
40 PLN
29984

Fi.4B1
Mi.4
100 PLN
29985

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja.

Fi.4B1
Mi.4
80 PLN