29946 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze żółtobrązowym i jasno żółtoszarym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 Mi.2 |
| 60 PLN | |
29947 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 f./2 gr. z podwójnym nadrukiem szczątkowym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 |
| 150 PLN | |
29948 |
1918 seria pomnikowa, marginesowy czworoblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzona prawa górna część litery N", gwarancja. | Fi.2 B2 |
| 120 PLN | |
29949 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka między nóżkami litery k", gwarancja i oznaczenie. | Fi.2 B3 Mi.2 |
| 50 PLN | |
29950 |
1918 NIESZAWA, znaczki z kasownikiem prowizorycznym Nieszawy na wycinku z kartki pocztowej. | Fi.2, 3 |
| 150 PLN | |
29951 |
1918 seria pomnikowa. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 100 PLN | |
29952 |
1918 seria pomnikowa, seria. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 90 PLN | |
29953 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze żółtobrązowym / żółtoszarym z poz. 36 z charakterystycznym odbiciem brzegu formy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2B Mi.2 |
| 70 PLN | |
29954 |
1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z poz. 52 z powtarzalnym w części nakładu błędem "przerwane prawe 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2B Mi.2 |
| 50 PLN | |
29955 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków z poz. 35-36/44-45, prawe znaczki z brzegowym uszkodzeniem formy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2B4 Mi.2 |
| 120 PLN | |
29956 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z usterką z poz. 15 "uszkodzone cz", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2B Mi.2 |
| 50 PLN | |
29957 |
1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "uszkodzone N", gwarancja Schmutz. | Fi.2B2 Mi.2 |
| 80 PLN | |
29958 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka w k" i powtarzalnym w części nakładu błędem "na lewej 5 ogonek w kształcie łezki". | Fi.2B3 Mi.2 |
| 90 PLN | |
29959 |
1918 seria pomnikowa, parka z silnie w poziomie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3 Mi.3 |
| 75 PLN | |
29960 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem w poziomie w lewo, gwarancja Walisch. | Fi.3 Mi.3 |
| 45 PLN | |
29961 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
29962 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 f./6 gr. z bardzo mocno przesuniętym w dół nadrukiem - napis Poczta Polska na górze znaczka zamiast na dole znaczka, gwarancja Krawczyk. | Fi.3 |
| 250 PLN | |
29963 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków za 10 fen./6 gr., prawe znaczki z błędami "krótki nosek w prawej 1" i "uszkodzone 0", gwarancja Falkowski. | Fi.3 B |
| 60 PLN | |
29964 |
1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok znaczków za 10 f./6 gr., prawe znaczki ze znacznym uszkodzeniem prawej ramki i skraju rysunku znaczka podstawowego, bardzo rzadkie. | Fi.3 B |
| 400 PLN | |
29965 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen./6 gr. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Schmutz. | Fi.3 No |
| 50 PLN | |
29966 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 18 z błędem występującym w niewielkiej części nakładu w postaci "spacji przed lewą cyfrą 10", nie katalogowane, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B Mi.3 |
| 180 PLN | |
29967 |
1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "Poezta". | Fi.3B1 Mi.3 |
| 80 PLN | |
29968 |
| 40 PLN | |
29969 |
1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B1 Mi.3 |
| 60 PLN | |
29970 |
1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B1 Mi.3 |
| 90 PLN | |
29971 |
| 70 PLN | |
29972 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "P w POCZTA wyszczerbione". | Fi.3B4 Mi.3 |
| 25 PLN | |
29973 |
1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 300 PLN | |
29974 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 160 PLN | |
29975 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski. | Fi.3No Mi.3K |
| 200 PLN | |
29976 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z nadrukiem odwróconym dwa znaczki podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 160 PLN | |
29977 |
| 250 PLN | |
29978 |
1918 seria pomnikowa, list polecony z Łodzi 7.12.18 do Wiednia, na odwrocie stempel tranzytowy z Krakowa, wycięty adres nadawcy z klapy koperty, gwarancja Schmutz,. | Fi.4 Mi.4 |
| 4 500 PLN | |
29979 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.37 "uszkodzone F" - faza końcowa, gwarancja i pełen opis błędu Schmutz. | Fi.4 B |
| 80 PLN | |
29980 |
1918 seria pomnikowa, oryginalnie kasowany znaczek za 25 fen./10 gr. ze znacznie przesuniętym w pionie nadrukiem, napis Poczta Polska na górze znaczka, gwarancja Schmutz. | Fi.4 B |
| 300 PLN | |
29981 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.37 "brak części litery F" - faza początkowa, gwarancja. | Fi.4 B |
| 160 PLN | |
29982 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z błędem na poz.24 "kropka w lewej 5", gwarancja. | Fi.4 B10 |
| 65 PLN SOLD | |
29983 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta". | Fi.4B1 Mi.4 |
| 40 PLN SOLD | |
29984 |
| 100 PLN | |
29985 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja. | Fi.4B1 Mi.4 |
| 80 PLN | |