Auction 66. Postal stationery

35900

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
35901

Fi.Ck21
30 PLN
35902

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów.

Fi.Ck22-23
15 PLN
35903

1957 Tytus Chałbiński, koperta z obiegu pocztowego.

Fi.Ck25
16 PLN
35904

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
35905

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
35906

Fi.Cp145-49
90 PLN
35907

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
35908

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
35909

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.Cp155-60
70 PLN
35910

1958 400 lat Poczty Polskiej, karta skasowana okolicznościowo 24.X.

Fi.Cp161
15 PLN
35911

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.137.-), w tym droższe odmiany kart Cp150-151 z sygn. I.58, na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
130 PLN
35912

1959 III Zjazd PZPR.

Fi.Ck28
10 PLN
35913

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
35914

Fi.Cp168-69a, b
60 PLN
35915

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
35916

Fi.Cp172
20 PLN
35917

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart.

Fi.Cp173a-b
25 PLN
35918

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
35919

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
35920

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
35921

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Kraków, karta o sygnaturze IV.-61, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp179a
50 PLN
35922

Fi.Cp179b
50 PLN
35923

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Nieborów, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp180
45 PLN
35924

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze VI.-60, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp184a
45 PLN
35925

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Wrocław, karta o sygnaturze V.-62, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp185
50 PLN
35926

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
35927

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.240.-).

Fi.Cp188-204
200 PLN
35928

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
800 PLN
35929

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze I.-62, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp184a
50 PLN
35930

1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck33-35
40 PLN
35931

Fi.Ck34-35
30 PLN
35932

Fi.Cp205
320 PLN
35933

1961 1000-lecie państwa polskiego, komplet 40 całostek we wszystkich odmianach kolorów i ilustracji, stan idealny.

Fi.Cp205a-d, il.I-X
300 PLN
35934

Fi.Cp205a-d B1
100 PLN
35935

Fi.Cp210
240 PLN
35936

Fi.Cp210b, c
30 PLN
35937

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart.

Fi.Cp219-20
35 PLN
35938

Fi.Cp223I-III
40 PLN
35939

Fi.Ck38-40, 38I
40 PLN