Auction 66. Postal stationery

35860

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-130
150 PLN
35861

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
35862

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
35863

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
35864

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
35865

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
30 PLN
35866

Fi.Ck14ya
35 PLN
35867

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
35868

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
35869

Fi.Cp131
20 PLN
35870

Fi.Cp132
30 PLN
35871

Fi.Cp132
40 PLN
35872

Fi.Cp132
40 PLN
35873

Fi.Cp132
40 PLN
35874

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
35875

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
35876

Fi.Cp134
15 PLN
35877

Fi.Ck16I
100 PLN
35878

Fi.Ck17
40 PLN
35879

1953 koperty lotnicze "Samolot nad portem w Gdyni" o sygnaturze V-1952, obie odmiany granatowozielona i fioletowozielona; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck17 a, b
100 PLN
35880

1953 koperta lotnicza (samolot nad portem w Gdyni) o sygnaturze V-1953 z niedodrukowanym fragmentem obramowania strony adresowej i "nalepki" lotniczej; niepowtarzalny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Ck17a
500 PLN
35881

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
10 PLN
35882

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
12 PLN
35883

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
20 PLN
35884

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
20 PLN
35885

Fi.Cp135-137
260 PLN
35886

Fi.Ck19
40 PLN
35887

Fi.Cp131
40 PLN
35888

Fi.Cp131
40 PLN
35889

Fi.Cp131
30 PLN
35890

Fi.Cp132A
60 PLN
35891

Fi.Cp132B
60 PLN
35892

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Rybnika.

Fi.Cp132B
30 PLN
35893

Fi.Cp132B
20 PLN
35894

Fi.Cp132B
20 PLN
35895

Fi.Cp132B
20 PLN
35896

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 19 (PZŁ Warszawa) na części karty na odpowiedź z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 7.8.55 z Ustki do miejscowości Lubogoszcz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
60 PLN
35897

1956 całostka z podwójnego wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117
45 PLN
35898

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
35899

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
80 PLN