The new auction will start soon

Auction 66. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
35820

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp110IAa
81 PLN
SOLD
35821

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp110IAa
90 PLN
SOLD
35822

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp110IAa
81 PLN
SOLD
35823

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) b, wysłana z Łodzi.

Fi.Cp110IAb
70 PLN
35824

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego i nadrukiem groszy typ 23, ślady podlepek na odwrocie.

Fi.Cp110IAb
180 PLN
35825

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110IAb
81 PLN
SOLD
35826

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp110IAb
90 PLN
SOLD
35827

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego i nadrukiem groszy typ 23.

Fi.Cp110IBa
162 PLN
SOLD
35828

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp110IIa
85 PLN
35829

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b, wysłana 14.IV z Płońska do Warszawy; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp110IIb
60 PLN
SOLD
35830

1949 kartka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp111
35 PLN
35831

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
60 PLN
35832

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
30 PLN
35833

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
35 PLN
35834

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
35835

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
35836

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
35837

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją w kolorze zielonym.

Fi.Cp117
35 PLN
35838

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją w kolorze niebieskim, minimalnie zagięty lewy dolny narożnik.

Fi.Cp117
15 PLN
35839

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
80 PLN
35840

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu.

Fi.Cp117
30 PLN
35841

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze niebieskim; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp117a
60 PLN
35842

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze zielonym; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp117b
60 PLN
35843

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czarnym nadrukiem typu 7, wysłana z Gdyni.

Fi.Cp119
40 PLN
35844

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
35845

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
20 PLN
35846

1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
35847

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
15 PLN
35848

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
35849

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
40 PLN
35850

1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.XI z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp120
50 PLN
35851

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu; idealny stan zachowania.

Fi.Cp121
50 PLN
35852

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu.

Fi.Cp122
30 PLN
35853

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
50 PLN
35854

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 8, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck12
60 PLN
35855

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 3, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck12
100 PLN
35856

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 3, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck12
100 PLN
35857

1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50.

Fi.Cp124
20 PLN
35858

1950 groszy, całostka z fantazyjnym nadrukiem groszy.

Fi.Cp124
30 PLN
35859

1951 Bolesław Bierut, 30 gr, z hasłem propagandowym 20a, sygnatura VI.50.

Fi.Cp125
20 PLN
SOLD