Auction 66. General Government

31907

1940 II wydanie przedrukowe, kompletna seria z odmianami kasowana na wycinkach; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.14-39
250 PLN
31908

Fi.14I
280 PLN
31909

1940 II wydanie przedrukowe, dekoracyjnie ofrankowany miejscowy list polecony (opłata niezgodna z taryfą), przesłany 8.IV w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.14II,17-22,33I,34
40 PLN
31910

1940 wydanie przedrukowe, luzak z serii.

Fi.17
10 PLN
31911

1940 wydanie przedrukowe, znaczek za 4/5 gr. z błędem na poz.95 "wyrostek na belce 4" na wycinku, bardzo wysoka wycena (Mi.150 euro), gwarancja.

Fi.18 B5
Mi.18I
180 PLN
31912

1940 II wydanie przedrukowe, nadruk na znaczku polskim za 10 gr z błędem na poz.54 "uszkodzone pióra prawego skrzydła", znaczek na karcie ostemplowany okolicznościowo 1.VIII we Lwowie z okazji 1 rocznica utworzenia Dystryktu Galicji.

Fi.21v; 10
60 PLN
31913

1940 II wydanie przedrukowe, 30 gr - frankatura pojedyncza (Fi.100.-), karta pocztowa wysłana 19.III z Chełma do Bydgoszczy, znaczek utleniony.

50 PLN
31914

Fi.24II; 3
40 PLN
31915

1940 II wydanie przedrukowe, znaczki skasowane 30.12 w Starachowicach na kopercie miejscowego grzecznościowego listu poleconego; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.25-28, 32, 36
100 PLN
31916

Fi.30
30 PLN
31917

Fi.30; 2
50 PLN
31918

1940 II wydanie przedrukowe, znaczki za 12/15 gr i 50/50 gr skasowane grzecznościowo 29.9.1943 na kopercie listu ekspresowego z Sochaczewa do Krakowa.

Fi.33I, 38
50 PLN
31919

1940 znaczki stemplowane grzecznościowo na kopercie z Radomia.

Fi.40, 42, 48
10 PLN
31920

Fi.46
25 PLN
31921

Fi.46, 50
50 PLN
31922

Fi.48
200 PLN
31923

1940 seria z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż ze stemple pierwszego dnia obiegu.

Fi.52-5
40 PLN
31924

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria z górnym marginesem ostemplowana na kopercie 3.11 w Częstochowie.

Fi.52-55
80 PLN
31925

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria czysta.

Fi.52-55
55 PLN
31926

Fi.52; 4a-d
120 PLN
31927

1940 1. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, seria.

Fi.56-8
10 PLN
31928

1940 seria z kasownikiem okolicznościowym z okazji 1. rocznicy utworzenia GG.

Fi.56-8
45 PLN
31929

Fi.56-58
75 PLN
31930

Fi.56-58; 9a
60 PLN
31931

Fi.59-62; 9d
60 PLN
31932

1940 polska koperta pocztowa z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, wysłana 8.XII.1941 z Warszawy do Buska-Zdroju, uszkodzona przy otwieraniu (bez ubytków).

Fi.Ck1
40 PLN
31933

1940 list z Rawy Mazowieckiej 17.12.40 do Zadzimia.

Fi.Ck1
45 PLN
31934

1940 polska koperta pocztowa z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, czysta z oryginalnym papierem listowym wewnątrz; bardzo dobry stan zachowania (na brzegach minimalnie ściemniała od światła).

Fi.Ck1
80 PLN
31935

1940 polska koperta z nadrukiem GG.

Fi.Ck1
40 PLN
31936

1940 koperta w stanie idealnym.

Fi.Ck1
25 PLN
31937

1940 kartka z Dąbrowy koło Tarnowa do Przemyśla.

Fi.Cp2II
120 PLN
31938

1940 kartka z DąWarszawy do Milanówka.

Fi.Cp2II
120 PLN
31939

1940 polska całostka z nadrukiem GG, długość napisu KARTA POCZTOWA 55,5 mm, dziurki po archiwizacji.

Fi.Cp3I
500 PLN
31940

1940 polska całostka z nadrukiem GG z obiegu pocztowego z Nowego Sącza, rzadka o długości napisu KARTKA POCZTOWA 55,5 mm, bardzo ładny stan zachowania.

Fi.Cp3I
600 PLN
31941

1940 kartka z Częstochowy 22.9.40 , hasło propagandowe I.

Fi.Cp3II
10 PLN
31942

1940 polska karta pocztowa z prezydentem Mościckim o szarozielonym znaku opłaty z nadrukiem, sygnatura (VI-1939); hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!", czysta; z prawej strony niewielkie przebarwienie.

Fi.Cp3II
40 PLN
31943

1940 polska całostka z nadrukiem GG, długość napisu KARTA POCZTOWA 53 mm, dziurki po archiwizacji, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp3II
15 PLN
31944

1940 całostka z napisem KARTA POCZTOWA 53 mm i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp3II
25 PLN
31945

1940 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą VI-1939.

Fi.Cp4I
40 PLN
31946

1940 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą VI-1939.

Fi.Cp4I
36 PLN