Auction 65. Overprint editions 1918-1919

22529

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
22530

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
22531

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Ostrowca 17.2.19 do Radomia, list filatelistyczny najprawdopodobniej bez obiegu pocztowego.

Fi.25a, 73B, 74A
Mi.25I, 66, 77
380 PLN
22532

Fi.25a B10
Mi.25I
40 PLN
22533

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, uszkodzonym po prawej stronie nadrukiem, zaawansowane stadium błędu "brak TA", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25a B10
Mi.25I
30 PLN
22534

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
22535

Fi.26
Mi.25II
350 PLN
22536

Fi.26No
Mi.25IIK
400 PLN
22537

1918 drugie wydanie lubelskie, pasek znaczków z poz. 1, 11, 21 z brzegowym uszkodzeniem przesuniętych nadruków, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26
300 PLN
22538

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
40 PLN
22539

Fi.27a
Mi.26
40 PLN
22540

Fi.27a
Mi.26
15 PLN
22541

Fi.27a, 27No, 73A, 7
Mi.26, 26K, 65, 77&n
2 600 PLN
22542

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z silnym uszkodzeniem brzegowym nadruku, prawy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", znaczki zasmarowane farbą drukarską, gwarancja Schmutz.

Fi.27aB5
Mi.26
120 PLN
22543

Fi.27aB5
Mi.26
260 PLN
22544

1918 drugie wydanie lubelskie, czytelnie skasowany w Noworadomsku znaczek za 50/60 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Gryżewski.

Fi.27a B5
50 PLN
22545

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z błędem na poz.48 "litera S zniekształcona", gwarancja i opis.

Fi.27a B8
Mi.26
60 PLN
22546

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.1440.-), dodatkowo lewy górny z błędem na poz.37 "brak kropki po HAL", a prawy dolny z błędem na poz.48 "zniekształcone S", stan idealny, gwarancja Jungjohann BPP

Fi.27a No B5+B8
Mi.26
1 600 PLN
22547

Fi.27b
Mi.26
700 PLN
22548

Fi.28No
Mi.27K
320 PLN
22549

Fi.28No B11
Mi.27K
1 000 PLN
22550

Fi.29
Mi.28
40 PLN
22551

Fi.29
Mi.28
20 PLN
22552

Fi.29
Mi.28
20 PLN
22553

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Landre,.

Fi.29 No
Mi.28
400 PLN
22554

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Falkowski.

Fi.29B9
Mi.28
25 PLN
22555

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z brzegowym nie dodrukiem nadruku "rak liter TA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29B10
Mi.28
35 PLN
22556

Fi.29No
Mi.28K
220 PLN
22557

50 PLN
22558

50 PLN
22559

50 PLN
22560

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.38, bardzo ładny stan, kilka sygnatur, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikstein.

Fi.30
Mi.29
1 300 PLN
22561

Fi.32I
Mi.31
100 PLN
22562

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z błędem "uszkodzone P w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
160 PLN
22563

Fi.32I
Mi.31
160 PLN
22564

1919 wydanie krakowskie, znaczki za 25/80 hal. w tym jeden z odwróconym nadrukiem, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.24 "cienkie Z" oraz znaczek dopłaty za 5 hal z nadrukiem formą IIA poz.82 - skasowane unarodowionym kasownikiem Cieszyn 1 w dniu 26.I.19 na kopercie miejscowego listu ekspresowego; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania (koperta pionowo zgięta, brak tylnej klapy); znaczki (z wyjątkiem zwykłego 25/80 hal.) gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I B1, 38, 38 No
Mi.31, 48
2 000 PLN
22565

Fi.32IB1
Mi.31
550 PLN
22566

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z" (Fi.300.-), kilka śladów po podlepkach i skośne załamanie na dole, ogólnie prezentuje się dobrze, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I B1
Mi.31
120 PLN
22567

Fi.32I B1
Mi.31
250 PLN
22568

Fi.32II
Mi.31
700 PLN