Auction 65. Overprint editions 1918-1919

22689

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
22690

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
22691

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
22692

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
22693

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
22694

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, lekki ślad podlepki, gwarancja Krawczyk.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
22695

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, w kolorze jasnoszarawoniebieskim, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
70 PLN
22696

Fi.46a
Mi.44a
40 PLN
22697

Fi.46aB
Mi.44
200 PLN
22698

Fi.46aB
Mi.44
160 PLN
22699

Fi.46aB
Mi.44
250 PLN
22700

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA z poz. 98 z błędem "ścieniałe S", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46aB6
Mi.44a
200 PLN
22701

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", naturalne fałdy w papierze, gwarancja dr Landre.

Fi.46aB7
Mi.44
120 PLN
22702

Fi.46aB7
Mi.44
120 PLN
22703

Fi.46b
Mi.44b
200 PLN
22704

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, w kolorze jasnoszaroniebieskim na papierze szarawym, lekka szara plamka na gumie, poza tym w bardzo ładnym stanie, sygnowany, gwarancja i pełen opis Schmutz.

Fi.46ba
Mi.44
600 PLN
22705

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarawym z nadrukiem formy IVB z poz. 3 typ 1, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46ba
Mi.44b
130 PLN
22706

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarawym z nadrukiem typ 3 formy IV poz. 25 z błędem "ścienione S", ciekawe niedobicie nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46ba B6
Mi.44b
400 PLN
22707

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarawym z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem wcięcie w S", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.46baB8
Mi.44
350 PLN
22708

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarawym z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46baB8
Mi.44
700 PLN
22709

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 10 na papierze jasno szarym, gwarancja Schmutz.

Fi.46bb
Mi.44
440 PLN
22710

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasno szaroniebieskim na papierze jasnoszarym z nadrukiem formy IVB z poz. 4 z błędem "zalane A w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46bbB
Mi.44
400 PLN
22711

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz.

Fi.47
Mi.45
240 PLN
22712

Fi.47
Mi.45
1 000 PLN
22713

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy IVA typ 2, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.47
Mi.45
450 PLN
22714

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, nieduża podlepka, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.47
Mi.45
450 PLN
22715

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA typ 5 z poz. 40 z błędem "zalane litery AA", rzadkie - tylko około 80 znaczków zostało przedrukowane z tym błędem, poziome złamanie na dole znaczka widoczne od strony gumy, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.47a
Mi.45
2 500 PLN
22716

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, prawie niewidoczny ślad po zdjętej podlepce, gwarancja Berbeka.

Fi.47a
Mi.45
580 PLN
22717

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA w kolorze jasnoróżowoczerwonym, gwarancja Schmutz.

Fi.47a
Mi.45
300 PLN
22718

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 kr. w kolorze jasnoróżowoczerwonym z litograficznym nadrukiem formą IVA, prawie niewidoczny cień śladu po podlepce, gwarancja Koopman, Mikulski.

Fi.47a
Mi.45
500 PLN
22719

1919 wydanie krakowskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem formy IVA z poz. 81 z błędem "uszkodzone Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.47aB
Mi.45
500 PLN
22720

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA typ 5, minimalny ślad po podlepce, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.47aa
Mi.45
450 PLN
22721

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowoczerwonym z nadrukiem formy IVA z poz. 31 typ 1, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.47b
Mi.45
600 PLN
22722

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA w kolorze różowoczerwonym, pięknie kasowany na wycinku, gwarancja Mikulski.

Fi.47b
Mi.45
350 PLN
22723

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 Kr. z litograficznym nadrukiem formą IVB z opisanym przez L.Schmutza w "Filateliście Małopolskim" 2/2004 błędem na poz.4 "zalane A", w ładnym stanie z lekkim śladem po podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz..

Fi.48a B
Mi.46
1 800 PLN
22724

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 Kr. z nadrukiem formą IVB z opisanym przez L.Schmutza w "Filateliście Małopolskim" 2/2004 błędem na poz.22 "A z ostrogą", ładny stan, gwarancja Koopman, Mikulski, z opisem formy, typu, pozycji i błędu Schmutz.

Fi.48 B
Mi.46
4 500 PLN
22725

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 Kr. z litograficznym nadrukiem formą IVB, poz.8 z błędem "POEZTA" na ładnym dużym wycinku, kolorowy fotobefund BPB, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.48 B7
Mi.46
1 800 PLN
22726

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVBz poz. 8 z błędem "Poezta", gwarancja Miszczak.

Fi.48B7
Mi.46
1 500 PLN
22727

Fi.48B7
Mi.46
1 500 PLN
22728

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVB w kolorze jasnożółtawozielonym na jasnoszarym papierze, na wycinku; bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.48a
Mi.46
550 PLN