22489 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Berbeka. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
22490 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 40 PLN | |
22491 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
22492 |
| 20 PLN | |
22493 |
| 20 PLN | |
22494 |
1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowy czworoblok zasmarowany farbą drukarską w postaci odcisków palców drukarza, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
22495 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
22496 |
| 25 PLN | |
22497 |
| 15 PLN SOLD | |
22498 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
22499 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze słabo odbitymi gwiazdkami, gwarancja Schmutz. | Fi.22a |
| 25 PLN | |
22500 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym z błędem B4 z poz. 41, ciężkie podlepki, gwarancja. | Fi.22aB4 Mi.22a |
| 30 PLN | |
22501 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Mikstein z opisem. | Fi.22a B4 |
| 30 PLN SOLD | |
22502 |
| 180 PLN | |
22503 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Berbeka. | Fi.22b Mi.22b |
| 280 PLN | |
22504 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 200 PLN | |
22505 |
| 180 PLN | |
22506 |
| 1 200 PLN | |
22507 |
| 180 PLN | |
22508 |
| 180 PLN | |
22509 |
| 240 PLN | |
22510 |
| 70 PLN SOLD | |
22511 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja. | Fi.23a B Mi.23A |
| 35 PLN SOLD | |
22512 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze (Fi.225.-), gwarancja Gryżewski. | Fi.23a No Mi.23A |
| 120 PLN | |
22513 |
| 150 PLN | |
22514 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 1 000 PLN | |
22515 |
1918 drugie wydanie lubelskie, perforacja 12 1/2, gwarancja Rachmanow. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
22516 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
22517 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
22518 |
| 20 PLN | |
22519 |
| 20 PLN | |
22520 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
22521 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mk |
| 600 PLN | |
22522 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 450 PLN SOLD | |
22523 |
1918 drugie wydanie lubelskie, miejscowy list polecony z Radomia 2.2.19 opłacony znaczkiem lubelskim i połówką znaczka austriackiego za 20 halerzy, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 4 500 PLN | |
22524 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
22525 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
22526 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |
22527 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Gryżewski, Rachmanow. | Fi.25a Mi.25I |
| 60 PLN | |
22528 |
| 30 PLN | |