The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 65. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
22489

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Berbeka.

Fi.22a
Mi.22a
15 PLN
22490

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
40 PLN
22491

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.22a
Mi.22a 
25 PLN
22492

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
22493

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
22494

1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowy czworoblok zasmarowany farbą drukarską w postaci odcisków palców drukarza, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
180 PLN
22495

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
180 PLN
22496

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 1 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
25 PLN
22497

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
SOLD
22498

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
22499

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze słabo odbitymi gwiazdkami, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
25 PLN
22500

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym z błędem B4 z poz. 41, ciężkie podlepki, gwarancja.

Fi.22aB4
Mi.22a 
30 PLN
22501

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Mikstein z opisem.

Fi.22a B4
30 PLN
SOLD
22502

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK 
180 PLN
22503

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Berbeka.

Fi.22b
Mi.22b
280 PLN
22504

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
200 PLN
22505

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja.

Fi.22b B
180 PLN
22506

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
22507

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
22508

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
22509

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
240 PLN
22510

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23B 
70 PLN
SOLD
22511

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja.

Fi.23a B
Mi.23A 
35 PLN
SOLD
22512

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze (Fi.225.-), gwarancja Gryżewski.

Fi.23a No
Mi.23A 
120 PLN
22513

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
150 PLN
22514

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B 
1 000 PLN
22515

1918 drugie wydanie lubelskie, perforacja 12 1/2, gwarancja Rachmanow.

Fi.24
Mi.24
40 PLN
22516

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.24
Mi.24 
25 PLN
22517

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
22518

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
22519

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
22520

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
22521

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz.

Fi.24 Mk
600 PLN
22522

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka.

Fi.24Ndw
Mi.24 
450 PLN
SOLD
22523

1918 drugie wydanie lubelskie, miejscowy list polecony z Radomia 2.2.19 opłacony znaczkiem lubelskim i połówką znaczka austriackiego za 20 halerzy, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Petriuk.

Fi.25
Mi.25I
4 500 PLN
22524

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.25
Mi.25I 
50 PLN
22525

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.25
Mi.25I 
50 PLN
22526

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
20 PLN
22527

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Gryżewski, Rachmanow.

Fi.25a
Mi.25I 
60 PLN
22528

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN