26724 |
1958 FDC - "Wydanie na przesyłki lotnicze" (Fi.60.-). | Fi.935-39 Mi.1080-84 |
| 50 PLN | |
26725 |
1958 FDC - "400-lecie Poczty Polskiej" blok wydrukowany na jedwabiu (Mi.50 euro). | Fi.bl.21 Mi.Bl.22 |
| 40 PLN | |
26726 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, kasowany blok wydrukowany na jedwabiu. | Fi.bl.21 Mi.Bl.22 |
| 20 PLN | |
26727 |
1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ blok wydrukowany na jedwabiu - po stronie gumowanej w karnecie przygotowanym z okazji X ZJAZDU PZF 1969, rzadki walor w doskonałym stanie zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Bl.21s Mi.Bl.22 |
| 500 PLN | |
26728 |
1958 400 lat Poczty Polskiej, blok okolicznościowy wydrukowany na jedwabiu ze stemplem pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.21 Mi.Bl.22 |
| 38 PLN | |
26729 |
1958 list z wirnikiem okolicznościowym z Warszawy z okazji 400. lat poczty polskiej. | |
| 30 PLN | |
26730 |
1958-1990 ptaki, owady i ryby - zestaw kompletnych czystych serii znaczków tematycznych, w bardzo dobrym stanie (Mi.115 euro, Fi.ponad 270.-); temat - FAUNA. | |
| 190 PLN | |
26731 |
1958 rocznik kopert FDC (zn. 912, 915, 924-926 podwójnie; Fi 180.-). | |
| 130 PLN | |
26732 |
1958 formularze do przelewu nakładu I/58 i V/58. | |
| 9 PLN SOLD | |
26733 |
1958 kartka należnościowa celna opłacona znaczkami pocztowymi. | |
| 75 PLN | |
26734 |
1959 rocznik znaczków czystych (Fi.140.-). | Fi.941-1003 Mi.1086-1147 |
| 100 PLN | |
26735 |
1959 dyscypliny sportowe, znaczek z przesuniętym drukiem barw - niewyraźny rysunek znaczka, wrażenie druku podwójnego, prawy znaczek prawidłowo wydrukowany dla porównania, gwarancja i niewyraźny opis Więcław. | Fi.944 Mi.1089 |
| 50 PLN | |
26736 |
1959 III Zjazd PZPR, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka przy O" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.945 B1 Mi.1090 |
| 30 PLN | |
26737 |
1959 karnet - "III ZJAZD PZPR". | Fi.945-947 Mi.1090-1092 |
| 15 PLN | |
26738 |
1959 III Zjazd PZPR, lewy znaczek z błędem "biała plama przy O". | Fi.945B1 Mi.1090 |
| 30 PLN | |
26739 |
1959 Grzyby polskie, seria w parkach tête-bêche (Fi.145.-). | Fi.948-955 Mi.1093-1100 |
| 100 PLN SOLD | |
26740 |
1959 FDC - "Grzyby polskie", 3 koperty (Fi.60.-). | Fi.948-55 Mi.1093-1100 |
| 40 PLN | |
26741 |
1959 grzyby polskie, znaczek cięty, niegumowany bez druku barwy zielonej, brązowej i żółtej, fotoatest Petriuk. | Fi.950 nz ng Mi.1095 |
| 650 PLN | |
26742 |
1959 grzyby, parka znaczków za 60 gr. z rzadkimi położeniami - III.2 i III.4 - znaku wodnego, gwarancja i opis. | Fi.951 Mi.1096 |
| 90 PLN | |
26743 |
1959 grzyby, kasowany znaczek za 3,40 zł. z rzadkim położeniem - III.8 - znaku wodnego, gwarancja i opis. | Fi.954 Mi.1099 |
| 30 PLN | |
26744 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka pomiędzy A i M w ZAMEK" pomiędzy przywieszkami 1 i 3 na papierze z rzadszym - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja. | Fi.956 B1 Pw1+3 Mi.1101 Zf I+III |
| 40 PLN | |
26745 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka pomiędzy A i M w ZAMEK" pomiędzy przywieszkami 2 na papierze z rzadszym - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja. | Fi.956 B1 Pw 2+2 Mi.1101 Zf II+II |
| 40 PLN | |
26746 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusik ozdobny ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.2. | Fi.Ark.956I Mi.1101 |
| 150 PLN | |
26747 |
1959 15-lecie PRL, czworoblok znaczków za 40 gr., prawy górny w rzadkim typie II z krótszą nóżką cyfry 4, gwarancja. | Fi.964II Mi.1108 |
| 60 PLN | |
26748 |
1959 Międzynarodowy Kongres Eksperantystów, parka na papierze ze znakiem wodnym III.3. | Fi.967 III.3 Mi.1111 |
| 35 PLN | |
26749 |
1959 karnet - "MIĘDZYNARODOWY KONGRES ESPERANTYSTÓW". | Fi.967-68 Mi.1111-12 |
| 25 PLN | |
26750 |
1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX, prawy górny znaczek z mocno uszkodzonymi literami SK w GDAŃSK. | Fi.974 Mi.1118 |
| 45 PLN | |
26751 |
1959 VIII Wystawa Filatelistyczna, czworoblok znaczków za 45 gr., prawy górny z błędem nadruku na poz.7 "N zamiast Ń", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.974 + 974 B1 Mi.1118 I |
| 70 PLN | |
26752 |
1959 FDC - "Wystawa Filatelistyczna BALPEX I" znaczek z błędem na poz.7 "N zamiast Ń w GDAŃSK"; gwarancja. | Fi.974 B1 Mi.1118I |
| 40 PLN | |
26753 |
1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX I, znaczek z błędem "N zamiast Ń". | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 15 PLN SOLD | |
26754 |
1959 wystawa filatelistyczna BALPEX I, znaczek z błędem "N zamiast Ń". | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 30 PLN SOLD | |
26755 |
1959 wystawa filatelistyczna BALPEX I, górny znaczek z błędem "N zamiast Ń". | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 45 PLN | |
26756 |
1959 karnet - "40 LECIE POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA". | Fi.976-78 Mi.1120-22 |
| 30 PLN | |
26757 |
1959 przyjaźń polsko-chińska, znaczek za 2,50 zł. z błędem 'kreska przy brzuszku cyfry 5", gwarancja i opis. | Fi.980 B1 Mi.1124 |
| 40 PLN | |
26758 |
1959 narożnikowy wieloblok znaczka z serii Loty Kosmiczne. | Fi.983A Mi.1127B |
| 15 PLN | |
26759 |
| 15 PLN | |
26760 |
| 60 PLN | |
26761 |
| 30 PLN | |
26762 |
| 30 PLN | |
26763 |
| 100 PLN | |