Auction 65. Polish People's Republic 1952-1989

26724

1958 FDC - "Wydanie na przesyłki lotnicze" (Fi.60.-).

Fi.935-39
Mi.1080-84
50 PLN
26725

1958 FDC - "400-lecie Poczty Polskiej" blok wydrukowany na jedwabiu (Mi.50 euro).

Fi.bl.21
Mi.Bl.22
40 PLN
26726

1958 400-lecie Poczty Polskiej, kasowany blok wydrukowany na jedwabiu.

Fi.bl.21
Mi.Bl.22
20 PLN
26727

1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ blok wydrukowany na jedwabiu - po stronie gumowanej w karnecie przygotowanym z okazji X ZJAZDU PZF 1969, rzadki walor w doskonałym stanie zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Bl.21s
Mi.Bl.22
500 PLN
26728

1958 400 lat Poczty Polskiej, blok okolicznościowy wydrukowany na jedwabiu ze stemplem pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.21
Mi.Bl.22
38 PLN
26729

1958 list z wirnikiem okolicznościowym z Warszawy z okazji 400. lat poczty polskiej.

30 PLN
26730

1958-1990 ptaki, owady i ryby - zestaw kompletnych czystych serii znaczków tematycznych, w bardzo dobrym stanie (Mi.115 euro, Fi.ponad 270.-); temat - FAUNA.

190 PLN
26731

1958 rocznik kopert FDC (zn. 912, 915, 924-926 podwójnie; Fi 180.-).

130 PLN
26732

1958 formularze do przelewu nakładu I/58 i V/58.

9 PLN
26733

1958 kartka należnościowa celna opłacona znaczkami pocztowymi.

75 PLN
26734

1959 rocznik znaczków czystych (Fi.140.-).

Fi.941-1003
Mi.1086-1147
100 PLN
26735

1959 dyscypliny sportowe, znaczek z przesuniętym drukiem barw - niewyraźny rysunek znaczka, wrażenie druku podwójnego, prawy znaczek prawidłowo wydrukowany dla porównania, gwarancja i niewyraźny opis Więcław.

Fi.944
Mi.1089
50 PLN
26736

1959 III Zjazd PZPR, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka przy O" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.945 B1
Mi.1090
30 PLN
26737

1959 karnet - "III ZJAZD PZPR".

Fi.945-947
Mi.1090-1092
15 PLN
26738

1959 III Zjazd PZPR, lewy znaczek z błędem "biała plama przy O".

Fi.945B1
Mi.1090
30 PLN
26739

1959 Grzyby polskie, seria w parkach tête-bêche (Fi.145.-).

Fi.948-955
Mi.1093-1100
100 PLN
26740

1959 FDC - "Grzyby polskie", 3 koperty (Fi.60.-).

Fi.948-55
Mi.1093-1100
40 PLN
26741

1959 grzyby polskie, znaczek cięty, niegumowany bez druku barwy zielonej, brązowej i żółtej, fotoatest Petriuk.

Fi.950 nz ng
Mi.1095
650 PLN
26742

1959 grzyby, parka znaczków za 60 gr. z rzadkimi położeniami - III.2 i III.4 - znaku wodnego, gwarancja i opis.

Fi.951
Mi.1096
90 PLN
26743

1959 grzyby, kasowany znaczek za 3,40 zł. z rzadkim położeniem - III.8 - znaku wodnego, gwarancja i opis.

Fi.954
Mi.1099
30 PLN
26744

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka pomiędzy A i M w ZAMEK" pomiędzy przywieszkami 1 i 3 na papierze z rzadszym - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja.

Fi.956 B1 Pw1+3
Mi.1101 Zf I+III
40 PLN
26745

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka pomiędzy A i M w ZAMEK" pomiędzy przywieszkami 2 na papierze z rzadszym - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja.

Fi.956 B1 Pw 2+2
Mi.1101 Zf II+II
40 PLN
26746

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusik ozdobny ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.2.

Fi.Ark.956I
Mi.1101
150 PLN
26747

1959 15-lecie PRL, czworoblok znaczków za 40 gr., prawy górny w rzadkim typie II z krótszą nóżką cyfry 4, gwarancja.

Fi.964II
Mi.1108
60 PLN
26748

1959 Międzynarodowy Kongres Eksperantystów, parka na papierze ze znakiem wodnym III.3.

Fi.967 III.3
Mi.1111
35 PLN
26749

1959 karnet - "MIĘDZYNARODOWY KONGRES ESPERANTYSTÓW".

Fi.967-68
Mi.1111-12
25 PLN
26750

1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX, prawy górny znaczek z mocno uszkodzonymi literami SK w GDAŃSK.

Fi.974
Mi.1118
45 PLN
26751

1959 VIII Wystawa Filatelistyczna, czworoblok znaczków za 45 gr., prawy górny z błędem nadruku na poz.7 "N zamiast Ń", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.974 + 974 B1
Mi.1118 I
70 PLN
26752

1959 FDC - "Wystawa Filatelistyczna BALPEX I" znaczek z błędem na poz.7 "N zamiast Ń w GDAŃSK"; gwarancja.

Fi.974 B1
Mi.1118I
40 PLN
26753

1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX I, znaczek z błędem "N zamiast Ń".

Fi.974B1
Mi.1118I
15 PLN
26754

1959 wystawa filatelistyczna BALPEX I, znaczek z błędem "N zamiast Ń".

Fi.974B1
Mi.1118I
30 PLN
26755

1959 wystawa filatelistyczna BALPEX I, górny znaczek z błędem "N zamiast Ń".

Fi.974B1
Mi.1118I
45 PLN
26756

1959 karnet - "40 LECIE POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA".

Fi.976-78
Mi.1120-22
30 PLN
26757

1959 przyjaźń polsko-chińska, znaczek za 2,50 zł. z błędem 'kreska przy brzuszku cyfry 5", gwarancja i opis.

Fi.980 B1
Mi.1124
40 PLN
26758

1959 narożnikowy wieloblok znaczka z serii Loty Kosmiczne.

Fi.983A
Mi.1127B
15 PLN
26759

Fi.983A
Mi.1127B
15 PLN
26760

Fi.985A
Mi.1129B
60 PLN
26761

1959 loty kosmiczne, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.2.

Fi.985A III.2
Mi.1129B
30 PLN
26762

Fi.985A Zn.W.III.2
Mi.1129B
30 PLN
26763

1959 loty kosmiczne, czworoblok na papierze ze znakiem wodnym III.2.

Fi.985A Zn.W.III.2
Mi.1129B
100 PLN