The auction will start on 21.06.2024

Auction 65. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
26884

1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY.

Fi.1245-56
Mi.1393-1404 
300 PLN
26885

1963 gady i płazy, znaczek bez druku barwy czarnej - brak napisów i nominału, gwarancja Walisch.

Fi.1249s
Mi.1397F 
480 PLN
26886

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika", gwarancja.

Fi.1260B1
Mi.1408
20 PLN
26887

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce, znaczek z błędem "dwukrotnie przerwana górna szpada".

Fi.1261B2
Mi.1409A 
15 PLN
26888

1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4 
60 PLN
26889

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1267 B1
Mi.1415
30 PLN
26890

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, stemplowany arkusz z pustopolami na dolnym marginesie, w arkuszu znaczki z błędami B1, B2 i B4.

Fi.1268
Mi.1416 
71 PLN
SOLD
26891

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416 
30 PLN
26892

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B4
Mi.1416
30 PLN
26893

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
26894

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268B2
Mi.1416 
20 PLN
SOLD
26895

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268s
Mi.1416 
25 PLN
26896

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416 
25 PLN
26897

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z usterką w postaci plamy w kolorze brązowym.

Fi.1270
Mi.1418
15 PLN
26898

1963 "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" na kopercie FDC, gwarancja.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
30 PLN
26899

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria na kopertach FDC.

Fi.1270-5
Mi.1418-23
10 PLN
26900

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
25 PLN
26901

1963 "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr z błędem "1863 zamiast 1963" na kopercie FDC, gwarancja.

Fi.1272 B1
Mi.1420 
30 PLN
26902

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 90 gr. z błędem na poz. "biała plama za GR i kropka w cyfrze 9", gwarancja.

Fi.1273 B
Mi.1421
40 PLN
26903

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, unikalna parka pionowa nowo skatalogowanych znaczków za 40 gr. wydrukowanych na bezdrzewnym białym papierze o grubości 0,10 mm, górny margines górnego znaczka jest nieco poziomo zgięty poza rysunkiem, zachowane są w dobrym stanie z prawdziwą i nienaruszoną gumą, bez podlepek ani ich śladów, szczegółowy fotoatet Schmutz.

Fi.1278 nz
Mi.1426
16 000 PLN
26904

1963 20-lecie LWP, znaczek z przesuniętym drukiem kolorów widocznym na samolocie.

Fi.1279
Mi.1427
70 PLN
26905

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
50 PLN
26906

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
40 PLN
26907

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
50 PLN
26908

1963 Dzień Znaczka, pasek z górnym marginesem, z oznaczeniem walca, zagięte boczne marginesy.

Fi.1285
Mi.1433
25 PLN
26909

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B1
Mi.1416 
30 PLN
26910

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B4
Mi.1416 
40 PLN
26911

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym od strony gumy, gwarancja Walocha.

Fi.1289
Mi.1437
15 PLN
26912

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z przesuniętym drukiem koloru czarnego (napisów) wchodzących juz na białą datę, po prawej dla porównania znaczek bez przesunięcia. Znaczek 3-kolorowy, więc przesunięcie nie daje dużych wizualnych efektów. Gwarancja.

Fi.1289
Mi.1437 
70 PLN
26913

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z usterką w postaci plamy przed sputnikiem.

Fi.1290
Mi.1438 
15 PLN
26914

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,50 zł z powtarzalnym błędem "biały obiekt pomiędzy bocznymi antenami rakiety" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1294 B
Mi.1442
30 PLN
26915

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443 
25 PLN
26916

1963 konie polskie, znaczek z "schmitzdrukowym" zdwojeniem napisu "Polska".

Fi.1303 MK
Mi.1451
20 PLN
26917

1963 karnet - "RASY PSÓW".

Fi.1374-82
Mi.1226-34
50 PLN
26918

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na kopercie FDC.

Fi.Bl.27
Mi.Bl.29
120 PLN
26919

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.Bl.27
Mi.Bl.29 
80 PLN
26920

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze szarobiałym z żółtawą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
80 PLN
26921

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem na kopercie FDC.

Fi.Bl.29I
Mi.Bl.31I 
240 PLN
26922

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem.

Fi.Bl.40I (29)
Mi.Bl.31I 
160 PLN
26923

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty bez perforacji na górnym marginesie.

Fi.Bl.40II (29)
Mi.Bl.31II
320 PLN