Auction 65. General Government

24435

1942 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, seria.

Fi.56-8
10 PLN
24436

1942 kartka z Krakowa z wirnikiem propagandowym NSDAP.

Fi.72
10 PLN
24437

1942 kasownik okolicznościowy z okazji otwarcia miejskiego instytutu im. Behringa do badań tyfusu plamistego we Lwowie, na formularzu kartkowym definitywnym o sygnaturze DPO 444 (2.41); temat - MEDYCYNA.

Fi.72; 27; Fp1c
50 PLN
24438

Fi.75; 22
120 PLN
24439

1942 list z Krakowa 9.IX.42 z wirnikiem propagandowym NSDAP.

Fi.78
10 PLN
24440

1942 polecony list służbowy z Krakowa 20.12.42 do Pragi.

Fi.78
35 PLN
24441

1942 firmowy list polecony z Krakowa.

Fi.78, 84
25 PLN
24442

Fi.89-91
25 PLN
24443

Fi.89-91
20 PLN
24444

1942 urodziny Hitlera, najrzadsza cięta seria GG, tu oferowana w parkach (w tym dwa znaczki marginesowe) i tak jak wydano na kremowym kartonowym papierze bez gumy (Mi.5400 euro).

Fi.89-91 nz
Mi.89-91 U
14 000 PLN
24445

Fi.92-95, 22
30 PLN
24446

1942 3. rocznica utworzenia GG, dwie serie.

Fi.96-100
10 PLN
24447

1942 "3 rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa" seria na kopercie skasowana okolicznościowo 20.11 w Krakowie w pierwszym dniu obiegu.

Fi.96-100; 26
30 PLN
24448

1942 "3 rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa", seria skasowana 24.7 na kopercie o sygnaturze III.42.

Fi.120-124; Ck2
20 PLN
24449

1942 kartka z Warszawy 6.5.42 do Wilna, stemple cenzury.

Fi.Cp8
30 PLN
24450

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr komplet kart fioletowych o sygnaturach: I.41, III.42, I.44, czyste (Mi.42 euro).

Fi.Cp9a-c
Mi.P12/01-03
100 PLN
24451

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42, czysta.

Fi.Cp9b
Mi.P12/02
15 PLN
24452

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42, wysłana 16.IX z agencji pocztowej w Krzeszowie, trzywierszowy stempelek w ramce "Krzeszow über Nisko (Dist.Krakau)", znaczek unieważniono w urzędzie pocztowym w Nisku; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp9b
Mi.P12/02
50 PLN
24453

Fi.Cp9b
10 PLN
24454

1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42, dofrankowana i wysłana 13.X pocztą lotniczą z Krakowa do Budapesztu; liczne stempelki cenzur niemieckich i węgierskich; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp9b, 77
Mi.P12/02
80 PLN
24455

Fi.Cp9b; 22
30 PLN
24456

1942 formularz biura wysyłkowego znaczków ze stemplem okolicznościowym z Krakowa.

Fi.CpU1A
180 PLN
24457

Fi.FCp2I
600 PLN
24458

1942 formularz biura wysyłkowego znaczków grzecznościowo stemplowany.

Fi.CpU3
70 PLN
24459

Fi.CpU4
50 PLN
24460

1942 formularz biura wysyłkowego znaczków.

Fi.FCp4
60 PLN
24461

Fi.CpU4
200 PLN
24462

1942 formularz poczty w Krakowie na polskiej całostce dla poczty w Porcie Gdańsk, gwarancja Pelczar.

Fi.Fcp2II
1 400 PLN
24463

Fi.Fcp4
4 000 PLN
24464

1942 list urzędowy z Warszawy 12.3.42 do Niemiec.

Fi.U2
70 PLN
24465

1942 list urzędowy z sądu grodzkiego w Krakowie 20.5.41.

Fi.U6
20 PLN
24466

1942 kompletny list/druk urzędowy z Centralnego Rejestru w Warszawie.

Fi.U6
15 PLN
24467

1942 ładnie frankowany list polecony wysłany 11.1 z Berlina do Starachowic, znaczki ostemplowane kasownikiem okolicznościowym z okazji Dnia Znaczka, kasownik odbiorczy na odwrocie; dekoracyjny walor w doskonałym stanie zachowania.

Mi.773, 778, 810, 811
100 PLN
24468

Fi.45, 84
20 PLN
24469

1942 kenkarta (Kennkarte), wystawiona 22.V w Przemyślu, używana jeszcze w okresie powojennym, dokument w słabszym stanie zachowania.

30 PLN
24470

1942 nalepka Deutsche Post Osten naklejane przez pocztę na blankiety wpłat na pocztowe konto czekowe.

180 PLN
24471

1942 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Korzenna do Nowego Sącza.

40 PLN
24472

1942 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Kamionka Wielka do Nowego Sącza.

40 PLN
24473

1942 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Ludźmierz do Czarnego Dunajca.

40 PLN
24474

40 PLN