18792 |
| 20 PLN | |
19419 |
| 10 PLN | |
20278 |
1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzone narożniki. | Mi.P1a |
| 10 PLN | |
20279 |
1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzony narożnik. | Mi.P1b |
| 10 PLN | |
20280 |
1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, dwie podlepki na odwrocie. | Mi.P1d |
| 10 PLN | |
20281 |
1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzony narożnik. | Mi.P2I |
| 20 PLN | |
20282 |
1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia. | Mi.P2I |
| 20 PLN | |
20283 |
1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, | Mi.P2I |
| 20 PLN | |
20284 |
1893 front z sekretnika poczty prywatnej Hansa z Wrocławia. | Mi.K5c |
| 10 PLN | |
20285 |
1893 kartka z opłaconą odpowiedzią poczty prywatnej Hansa z Wrocławia. | Mi.P6 |
| 100 PLN | |
20286 |
1893 kartka poczty prywatnej Hansa z Wrocławia. | Mi.P7Ia |
| 100 PLN | |
20287 |
1895 formularz inkasowy prywatnej poczty Hansa z Szczecina, oderwany i podklejony narożnik. | Mi.AKPF1 |
| 30 PLN | |
20288 |
1895 formularz przekazu pieniężnego prywatnej poczty Hansa z Szczecina z doklejonym znaczkiem. | Mi.APF2 |
| 30 PLN | |
20289 |
1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina z nadrukiem wewnątrz. | Mi.K2Iz |
| 40 PLN | |
20290 |
1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina, sklejone marginesy. | Mi.K3 |
| 30 PLN | |
20291 |
1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina. | Mi.K3 |
| 60 PLN | |
20292 |
1895 kartka poczty prywatnej Courier z Zgorzelca. | Mi.P1 |
| 60 PLN | |
20293 |
1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina. | Mi.P7 |
| 50 PLN | |
20294 |
1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina. | Mi.P8 |
| 40 PLN | |
20295 |
1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina, zagniecenia. | Mi.P8 |
| 25 PLN | |
20296 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina, kasowana grzecznościowo. | Mi.P2 |
| 100 PLN | |
20297 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P3 |
| 40 PLN | |
20298 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P5 |
| 40 PLN | |
20299 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P6I |
| 40 PLN | |
20300 |
| 40 PLN | |
20301 |
| 40 PLN | |
20302 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P7II |
| 50 PLN | |
20303 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P8I |
| 50 PLN | |
20304 |
1897 kartka wydania okolicznościowego prywatnej poczty Sobiepański z Wrocławia. | Mi.P9II |
| 120 PLN | |
20305 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina, uszkodzony narożnik. | Mi.P10 |
| 40 PLN | |
20306 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P12 |
| 50 PLN | |
20307 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P13 |
| 50 PLN | |
20308 |
| 50 PLN | |
20309 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P61 |
| 40 PLN | |
20310 |
1897 koperta prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina stemplowana grzecznościowo. | Mi.U1a |
| 100 PLN | |
20311 |
1897 koperta prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina stemplowana grzecznościowo. | Mi.U3 |
| 100 PLN | |
20312 |
1898 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina. | Mi.P7 |
| 50 PLN | |
20313 |
| 120 PLN | |
20314 |
1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/7,5 wysłana 21.4.19 z Mławy do Warszawy, pełny tekst na odwrocie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 19; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp1I |
| 440 PLN SOLD | |
20315 |
1918 NADRUK MOCNO PRZESUNIĘTY, wydanie warszawskie, karta 15 fen/7,5 z nadrukiem mocno przesuniętym w prawo; słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz; karta 15 fen/10; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 13; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp1I MK |
| 800 PLN | |