Auction 64. Postal stationery

18792

Fi.Cp126
20 PLN
20278

1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzone narożniki.

Mi.P1a
10 PLN
20279

1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzony narożnik.

Mi.P1b
10 PLN
20280

1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, dwie podlepki na odwrocie.

Mi.P1d
10 PLN
20281

1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzony narożnik.

Mi.P2I
20 PLN
20282

1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia.

Mi.P2I
20 PLN
20283

1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia,

Mi.P2I
20 PLN
20284

1893 front z sekretnika poczty prywatnej Hansa z Wrocławia.

Mi.K5c
10 PLN
20285

1893 kartka z opłaconą odpowiedzią poczty prywatnej Hansa z Wrocławia.

Mi.P6
100 PLN
20286

1893 kartka poczty prywatnej Hansa z Wrocławia.

Mi.P7Ia
100 PLN
20287

1895 formularz inkasowy prywatnej poczty Hansa z Szczecina, oderwany i podklejony narożnik.

Mi.AKPF1
30 PLN
20288

1895 formularz przekazu pieniężnego prywatnej poczty Hansa z Szczecina z doklejonym znaczkiem.

Mi.APF2
30 PLN
20289

1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina z nadrukiem wewnątrz.

Mi.K2Iz
40 PLN
20290

1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina, sklejone marginesy.

Mi.K3
30 PLN
20291

1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina.

Mi.K3
60 PLN
20292

1895 kartka poczty prywatnej Courier z Zgorzelca.

Mi.P1
60 PLN
20293

1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina.

Mi.P7
50 PLN
20294

Mi.P8
40 PLN
20295

1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina, zagniecenia.

Mi.P8
25 PLN
20296

1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina, kasowana grzecznościowo.

Mi.P2
100 PLN
20297

1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina.

Mi.P3
40 PLN
20298

Mi.P5
40 PLN
20299

Mi.P6I
40 PLN
20300

Mi.P6I
40 PLN
20301

Mi.P6I
40 PLN
20302

Mi.P7II
50 PLN
20303

Mi.P8I
50 PLN
20304

1897 kartka wydania okolicznościowego prywatnej poczty Sobiepański z Wrocławia.

Mi.P9II
120 PLN
20305

1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina, uszkodzony narożnik.

Mi.P10
40 PLN
20306

Mi.P12
50 PLN
20307

Mi.P13
50 PLN
20308

Mi.P13
50 PLN
20309

Mi.P61
40 PLN
20310

1897 koperta prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina stemplowana grzecznościowo.

Mi.U1a
100 PLN
20311

Mi.U3
100 PLN
20312

1898 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina.

Mi.P7
50 PLN
20313

1918 wydanie PP/GGW, całostka grzecznościowo skasowana stemplem prowizorycznym Konin, nadruk typ 7 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara, jednak bez cechy tego nadruku w postaci cienkiego górnego końca litery k, spora plama na lewo od prawej cyfry 1.

Fi.Cp1I
120 PLN
20314

1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/7,5 wysłana 21.4.19 z Mławy do Warszawy, pełny tekst na odwrocie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 19; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp1I
440 PLN
20315

1918 NADRUK MOCNO PRZESUNIĘTY, wydanie warszawskie, karta 15 fen/7,5 z nadrukiem mocno przesuniętym w prawo; słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz;

karta 15 fen/10; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 13;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp1I MK
800 PLN
20316

Fi.Cp1II
300 PLN