Auction 61. Town postage 1914-1918

28734

Fi.7-9
180 PLN
28735

1918 Żarki, seria drugiego wydania, gwarancja Ways.

Fi.7-9
50 PLN
28736

Fi.7-10B
Mi.7-10A
100 PLN
28737

1918 Przedbórz, seria trzeciego wydania, gwarancja Schmutz.

Fi.7-10B
30 PLN
28738

1918 Warszawa, miejscowy list firmowy z Warszawy 7.4.18, stempel warszawskiej poczty miejskiej za 10 fen.

Fi.13a
80 PLN
28739

1918 Warszawa, list firmowy z Berlina 31.8.18 do Warszawy, stempel poznańskiej cenzury wojskowej i stempel warszawskiej poczty miejskiej za 10 fen.

Fi.13a
100 PLN
28740

1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwonoliliowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, widokówka z miejscowości Nowe Miasto, wysłana 30.3 z Rawy; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.13a
80 PLN
28741

1918 Warszawa, list z Niemiec 12.4.18 do Warszawy, stempel poznańskiej cenzury wojskowej i stempel warszawskiej poczty miejskiej za 10 fen.

Fi.13b
100 PLN
28742

1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwony stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, list wysłany 13.2 z Berlina; czerwony stempelek niemieckiej cenzury w Poznaniu; całość w dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk.

Fi.13c
120 PLN
28743

Fi.15-18A
Mi.15-18B
40 PLN
28744

1918 Przedbórz, V wydanie, kasowana seria ząbkowana, sygnowana i gumowana, gwarancja Krawczyk.

Fi.15-18B
Mi.15-18A
50 PLN
28745

1918 Warszawa, kartka z Lublina 26.X.18 do Warszawy, w Warszawie stemplowana stemplem doręczeniowym poczty miejskiej za 5 fen. w kolorze fioletowym dla dręczeń popołudniowych, rzadki stempel używany tylko w okresie od 8.9. do 16.11. 1918, kartka z uszkodzeniami ale dobrą prezencją.

Fi.16b
900 PLN
28746

1918 Warszawa, miejscowa kartka z Warszawy 29.9.18, stempel warszawskiej poczty miejskiej za 10 fen.

Fi.21b
100 PLN
28747

1918 Tarnów, znaczek III wydania z odwróconym i przesuniętym nadrukiem.

50 PLN
28748

1918 Tarnów, znaczki III wydania.

80 PLN
28749

1918 Lublin, karta żywnościowa Wydziału Aprowizacyjnego Magistratu miasta Lublina.

40 PLN
28750

1918 Przedbórz, VIII wydanie, seria znaczków opłaty skarbowej, od znaczków opłaty odróżniają się krzyżykami zamiast kropek - przy dacie (5,10 i 15 hal.) lub po bokach nad napisem MIASTA PRZEDBORZA (20 hal.), lekkie ślady podlepek.

200 PLN
28751

1918 Luboml, luzaki z serii.

20 PLN
28752

1918 Luboml, luzaki z serii.

25 PLN
28753

1918 Chęciny, znaczki poczty miejskiej z odmianami,

50 PLN
28754

Fi.1-8B
400 PLN