Auction 59. Postal stationery

20153

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
20154

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
20155

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
20156

1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
10 PLN
20157

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
20158

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
30 PLN
20159

Fi.Ck14ya
35 PLN
20160

1952 groszy, całostka z Łodzi z nadrukiem groszy typ5 w kolorze fioletowym.

Fi.Cp124, 541
30 PLN
20161

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 20a.

Fi.Cp131
30 PLN
20162

1952 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
20163

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
20164

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
20165

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
20166

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
40 PLN
20167

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b.

Fi.Cp132
40 PLN
20168

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21c-23.

Fi.Cp132
40 PLN
20169

1952 całostka z sygnaturą III.52 i z hasłem propagandowym 19/18b.

Fi.Cp132
30 PLN
20170

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
20171

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
20172

Fi.Cp134
15 PLN
20173

1953 koperta lotnicza "Samolot nad portem w Gdyni", sygnatura (V-1952).

Fi.Ck17
60 PLN
20174

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
20175

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
20176

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
10 PLN
20177

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
12 PLN
20178

1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk Cp135 i Cp136 (komplet 6 haseł propagandowych); idealny stan zachowania.

Fi.Cp135-137
300 PLN
20179

Fi.Cp132A
60 PLN
20180

Fi.Cp132B
65 PLN
20181

Fi.Cp132B
60 PLN
20182

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
20183

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
100 PLN
20184

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
20185

Fi.Ck21
40 PLN
20186

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura (VII-1957), nieco słabszy stan zachowania.

Fi.Ck21
30 PLN
20187

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
12 PLN
20188

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
20189

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
20190

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
20191

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.Cp155-160
80 PLN
20192

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN