The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 57. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6838

1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy.


20 PLN
6839

1917 widokówka Nowogródek, czysta.


25 PLN
6840

1917 widokówka Wilno, czysta.


15 PLN
6841

1917 widokówka Grodno, czysta.


35 PLN
6842

1917 widokówka Tatry - Dolina Jaworzynka, czysta.


20 PLN
6843

1917 widokówka Nowogródek, czysta.


45 PLN
6844

1917 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6845

1917 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6846

1917 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6847

1918 widokówka Stryj, z obiegu.


20 PLN
6848

1919 widokówka Bydgoszcz, karta z polskim dodrukiem, czysta.


40 PLN
6849

1919 widokówka Dąbrowa, czysta (z zeszyciku).


40 PLN
6850

1919 widokówka Toruń (Kulmerstrasse mit Kriegerdenkmal) z nadrukiem polskim (ul.Chełmiń), czysta, dobry stan zachowania (punktowe ubytki na froncie).


70 PLN
6851

1919 widokówka Gniezno (Gimnazjum), czysta, dobry stan zachowania.


60 PLN
6852

1921 widokówka Ciechocinek, czysta.


40 PLN
6853

1921 widokówka Katowice, czysta.


25 PLN
6854

1923 widokówka Nadwórna, czysta.


60 PLN
6855

1923 widokówka Częstochowa, czysta.


45 PLN
6856

1924 widokówka Swoszowice, czysta.


120 PLN
6857

1925 widokówka Gostyń, czysta.


40 PLN
6858

1925 widokówka Pieskowa Skała, z obiegu.


25 PLN
6859

1925 widokówka Puck, czysta.


40 PLN
6860

1926 widokówka Tczew, czysta (z książeczki).


25 PLN
6861

1926 widokówka Wisła - Śląsk Cieszyński, czysta.


25 PLN
6862

1926 widokówka Brześć nad Bugiem, z obiegu.


25 PLN
6863

1926 widokówka Amerykańska Linia Rządowa (United States Line) - okręt Leviathan, wydanie dla biura w Warszawie, czysta.


80 PLN
6864

1926 około, widokówka fotograficzna przedstawiająca szyb naftowy, nad bramą napis "Galicyjskie Karpackie Akcyjne Towarzystwo Naftowe dawniej Bergheim & MacGarvey sekcja Ratoczyn", z obiegu (znaczek zdjęty); sucho tłoczony znak nakładcy "W.SELINGER FOTOGRAF BORYSŁAW"; bardzo dobry stan zachowania.


250 PLN
6865

1927 widokówka Hel - latarnia morska, zapisana bez obiegu.


70 PLN
6866

1927 widokówka Kosów Huculski, czysta.


80 PLN
6867

1928 widokówka Lisków, czysta.


60 PLN
6868

1928 widokówka Lisków, czysta.


40 PLN
6869

1928 widokówka Krzemieniec - góra Bony, z obiegu (znaczek zdjęty).


60 PLN
6870

1928 widokówka Stanisławów (Kościół Ormiański), czysta, bardzo dobry stan zachowania.


50 PLN
6871

1929 widokówka Wieliczka - kopalnia soli, koń w zaprzęgu, czysta.


50 PLN
6873

1930 widokówka Gdynia, z obiegu.


40 PLN
6874

1930 widokówka Nowy Sącz, czysta.


40 PLN
6875

1930 widokówka Żarnowiec, czysta.


100 PLN
6876

1930 widokówka Pińsk, z obiegu (znaczek zdjęty).


30 PLN
6877

1930 Warszawa, Grób Nieznanego Żołnierza, karta zapisana.


20 PLN
6878

1930 Warszawa, pomnik Dowborczyków, karta bez obiegu.


20 PLN