The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 57. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6798

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6799

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6800

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6801

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6802

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6803

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6804

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6805

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6806

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6807

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6808

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6809

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6810

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6811

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6812

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.


20 PLN
6813

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.


25 PLN
6814

1915 widokówka Poznań, z obiegu.


15 PLN
6815

1915 widokówka Przemyśl - walki na przedpolu twierdzy, czysta.


22 PLN
SOLD
6816

1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu.


120 PLN
6817

1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
6818

1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek).


80 PLN
6819

1915 litografia, kartka pocztowa Czerwony Krzyż wysłana ze Szczecina.


45 PLN
6820

1915 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6821

1915 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6822

1915 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6823

1915 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6824

1915 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6825

1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu.


20 PLN
6826

1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki).


25 PLN
6827

1916 widokówka Ciechocinek, czysta.


20 PLN
6828

1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta.


35 PLN
6829

1916 komplet - 10 sztuk kart pocztowych bez obiegu wydanych nakładem NKN na cele Legionów, seria IX. Jasełka, malowała Zofia Lubańska, stan bardzo dobry.


200 PLN
6830

1916 widokówka z Poznania.


19 PLN
6831

1916 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6832

1916 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6833

1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta.


20 PLN
6834

1917 widokówka Szczecin, z obiegu.


40 PLN
6835

1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta.


20 PLN
6836

1917 widokówka Wilno, czysta.


30 PLN
6837

1917 widokówka Wilno, czysta.


15 PLN