The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 57. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6758

1899 widokówka z Gdańska.Ładna litografia.Długi adres


90 PLN
6759

1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania.


120 PLN
6760

1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania.


150 PLN
6761

1901 widokówka Gdańsk, z secesyjną tłoczoną ramką, z obiegu, doskonały stan zachowania.


150 PLN
6762

1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania.


150 PLN
6763

1902 widokówka Wrocław - Gruss aus Breslau (Denkmal Kaiser Wilhelm I), litografia z obiegu, słabszy bardzo stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
6764

1903 Wrocław, widok na ratusz. Piękna kolorowa litografia, długi adres.


38 PLN
6765

1904 widokówka Sokal (Klasztor O.O.Bernardynów), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
6766

1905 widokówka z Rummelsburg - Miastko. Bardzo ładna ulicówka.


90 PLN
6767

1906 widokówka Tarnopol (Ogród miejski), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


50 PLN
6768

1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu).


30 PLN
6769

1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta.


20 PLN
6770

1910 około, widokówka Jaworów (szkoła przemysłowa), z obiegu, wysłana z Truskawca, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


80 PLN
6771

1910 widokówka z Połczyna Zdroju.


15 PLN
6772

1911 widokówka z Clebow - Kłębowa /szczecinskie/.


30 PLN
6773

1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta.


40 PLN
6774

1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania.


100 PLN
6775

1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta.


60 PLN
6776

1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta.


60 PLN
6777

1912 symboliczna widokówka patriotyczna "Z POWINSZOWANIEM NOWEGO ROKU", litografia sygn.Wolski, z obiegu (znaczek zdjęty), słabszy stan zachowania.


100 PLN
6778

1913 widokówka Gdańsk, z obiegu.


25 PLN
6779

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


35 PLN
6780

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


25 PLN
6781

1913 widokówka Chełm, czysta.


40 PLN
6782

1914 widokówka Starokonstantynów, czysta.


70 PLN
6783

1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku).


30 PLN
6784

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
6785

1914 widokówka Malbork, czysta.


50 PLN
6786

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6787

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6788

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6789

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6790

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6791

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6792

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6793

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6794

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6795

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6796

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN
6797

1914 widokówka o tematyce legionowej.


20 PLN