The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 57. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6295

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, całostka nie centrycznie wycięta - sygnatura na samym brzegu całostki, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
50 PLN
6296

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
6297

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
6298

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
6299

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
6300

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 37.

Fi.Cp86
40 PLN
6301

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 - Jan Długosz.

Fi.Cp87
175 PLN
SOLD
6302

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8 - Ignacy Krasicki.

Fi.Cp87
200 PLN
SOLD
6303

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 - Stefan Żeromski.

Fi.Cp87
175 PLN
SOLD
6304

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28 - Michał Kleofas Ogiński.

Fi.Cp87
175 PLN
SOLD
6305

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42 - Romańszczyzna: Łęczyca.

Fi.Cp87
180 PLN
SOLD
6306

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915.

Fi.Cp88
60 PLN
6307

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr.24 - płk. Edward Śmigły-Rydz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp88
30 PLN
6308

1939 całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp88
60 PLN
SOLD
6309

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp88
40 PLN
SOLD
6310

1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, ilustracja Władysław Stanisław Reymont - Nobel w dziedzinie literatury 1924 za powieść "Chłopi".

Fi.Cp89
300 PLN
6311

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 59.

Fi.Cp89
220 PLN
6312

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 55.

Fi.Cp89
220 PLN
6313

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp89II
220 PLN
6314

1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, ilustracja nr 3.

Fi.Cp89I
300 PLN
6315

1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, całostka z ilustracją nr 1.

Fi.Cp89I
300 PLN
6316

1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty, czysty, gwarancja.

Fi.CfpU4
200 PLN
6317

1945 znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego nadrukowany na formularzu kartkowym bez poddruku, z napisem "ŁÓDŹ", hasło propagandowe 4 - "PAMIĘTAJMY O ŻOŁNIERZU"; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp91II
210 PLN
SOLD
6318

1945 całostka z obiegu pocztowego z Łodzi ze stemplem cenzury wojskowej 1056.

Fi.Cp92
80 PLN
SOLD
6319

1945 Pomnik Władysława Jagiełły w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp93
100 PLN
6320

1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
100 PLN
6321

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
6322

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
60 PLN
6323

1945 całostka z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp95
10 PLN
6324

1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, wydana z okazji Święta Sportu Śląskiego, ostemplowana okolicznościowo 16.VI w Katowicach.

Fi.Cp95AI
60 PLN
6325

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym i numerem druku nonparelem.

Fi.Cp95AI
30 PLN
6326

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem.

Fi.Cp95AII
40 PLN
6327

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp95AII
30 PLN
6328

1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, przedstawiająca projekt Uniwersytetu Ludowego im.W.Witosa w Wierzchosławicach, karton szarobiały, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem.

Fi.Cp95AII
120 PLN
6329

1946 kartka z Poznania do Bydgoszczy.

Fi.Cp95
10 PLN
SOLD
6330

1946 Belweder, całostka z drukiem zdwojonym (Schmitzdruck) na wszystkich elementach drukowanych w doskonałym stanie zachowania, bardzo rzadkie.

Fi.Cp96IB
640 PLN
6331

1947 kartka makulaturowa z oryginalnego pocztowego obiegu z Katowic 3.7.47, rzadkie i osobliwe.

Fi.96IIa
300 PLN
SOLD
6332

1947 Belweder 3 i 5 zł, karty ilustrowane, na odwrocie karty za 5 zł dwa niewielkie ślady podlepek.


100 PLN
SOLD
6333

1947 Belweder, całostka z ilustracją Urzędu Telekomunikacji w Warszawie.

Fi.Cp100
40 PLN
6334

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
60 PLN