The new auction will start soon

Auction 55. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
21844

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 25/40 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Falkowski.

Fi.23a B5
40 PLN
SOLD
21845

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
450 PLN
21846

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, pionowa fałda w papierze (Fi.200.-), gwarancja Gryżewski.

Fi.23a No
Mi.23A 
100 PLN
21847

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B 
1 000 PLN
21848

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
150 PLN
SOLD
21849

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.24
Mi.24 
35 PLN
21850

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.24
Mi.24 
35 PLN
21851

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
21852

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
21853

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz.

Fi.24 Mk
600 PLN
21854

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka.

Fi.24Ndw
Mi.24 
480 PLN
21855

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Chęcin 27.1.19 do Kielc, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Schmutz.

Fi.25
Mi.25I 
1 500 PLN
SOLD
21856

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I 
35 PLN
21857

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I 
25 PLN
21858

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.25a
Mi.25I 
25 PLN
21859

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.25a
Mi.25I 
25 PLN
21860

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski.

Fi.25a
Mi.25I 
45 PLN
21861

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
20 PLN
21862

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
20 PLN
21863

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 - brak liter TA, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25aB10
60 PLN
21864

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 50 z błędem "brak liter TA", gwarancja Schmutz.

Fi.25aB10
Mi.25A 
25 PLN
21865

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 10 z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Schmutz.

Fi.25aB10
Mi.25A 
25 PLN
21866

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter TA".

Fi.25aB10
Mi.25A 
20 PLN
21867

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, uszkodzonym po prawej stronie nadrukiem, z błędem "brak TA", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25a B10
Mi.25I 
40 PLN
21868

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Danowski.

Fi.25aB9
Mi.25I 
40 PLN
21869

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 10 z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Schmutz.

Fi.25aB9
Mi.25A 
25 PLN
21870

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter TA", gwarancja Schmutz.

Fi.25aB9
Mi.25A 
50 PLN
21871

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Danowski.

Fi.25a B9
Mi.25I 
40 PLN
21872

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja.

Fi.25a B9
Mi.25I 
25 PLN
21873

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.120.-), lekki ślad po podlepce, gwarancja.

Fi.25b
Mi.25I 
100 PLN
21874

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", złamanie na dolnym marginesie, gwarancja.

Fi.25bB9
Mi.25I 
80 PLN
SOLD
21875

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, uszkodzonym po prawej stronie nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.10 "brak ZTA i prawej kreski", gwarancja.

Fi.25b B9
Mi.25I 
60 PLN
21876

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II 
20 PLN
21877

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein.

Fi.27a
Mi.26 
20 PLN
21878

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26 
20 PLN
21879

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Falkowski.

Fi.27a
Mi.26 
30 PLN
21880

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26 
30 PLN
21881

1918 drugie wydanie lubelskie, strona z medalowego eksponatu wystawowego, w tym list polecony z Ostrowca do Bełchatowa, gwarancja Mikulski, plus znaczek z nadrukiem odwróconym i wieloblok.

Fi.27a, 27No, 73A, 7
Mi.26, 26K, 65, 77&n
2 600 PLN
21882

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, górny prawy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27aB5
Mi.26 
300 PLN
21883

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz.

Fi.27aB5
Mi.26 
30 PLN