Auction 55. WW2 PoW and internment camps

24553

1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze czerwonym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja.

900 PLN
24554

1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze żółtozielonym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja.

900 PLN
24555

1945 kartka z Lubeki nadana 15.V.45 do polskiego obozu w Derden, adnotacja rodziny na froncie koperty.

4 600 PLN
24556

1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze fioletowym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja.

900 PLN
24557

1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze jasnobrązowym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja.

900 PLN
24558

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - Syrena, bloczek 4 znaczków za 20 f. pięknie kasowany 1.9 datownikiem MURNAU w 6 rocznicę wybuchu wojny; doskonały stan zachowania.

Fi.Ark.1
500 PLN
24559

Fi.Ark.1
200 PLN
24560

1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK, blok bez znaku wodnego.

Fi.bl.3
40 PLN
24561

1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK, blok na papierze ze znakiem wodnym.

Fi.bl.3B
80 PLN
24562

Fi.bl.3B
60 PLN
24563

1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK.

Fi.bl.4B
40 PLN
24564

1945 Dachau Allach, dwa rzadkie bloki cięty i ząbkowany z dopłatą na PCK 3+7 mk., na papierze bez znaku wodnego.

Fi.Bl.4yA+B
400 PLN
24565

Fi.bl.5A
60 PLN
24566

Fi.bl.5A Zw
120 PLN
24567

Fi.bl.5A Zw
80 PLN
24568

Fi.bl.5A Zw
80 PLN
24569

Fi.bl.5A Zw
80 PLN
24570

Fi.bl.5B
80 PLN
24571

Fi.bl.5B
60 PLN
24572

Fi.bl.5B
80 PLN
24573

Fi.bl.5B
60 PLN
24574

Fi.bl.5B
60 PLN
24575

1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK, odwrócony druk znaczka za 25 Pf.

Fi.bl.5Bu
100 PLN
24576

Fi.bl.5Bu
150 PLN
24577

Fi.bl.5B Zw
70 PLN
24578

Fi.bl.5B Zw
60 PLN
24579

Fi.bl.5B Zw DM
200 PLN
24580

Fi.Bl.5xA
60 PLN
24581

Fi.Bl.5xA
40 PLN
24582

1945 Dachau Allach, ząbkowany blok z dopłatą na PCK 2,85+7,25 mk. na papierze bez znaku wodnego, z odwróconym znakiem opłaty za 25 f., na marginesie suchotłoczona pieczęć PCK.

Fi.Bl.5yBu
400 PLN
24583

Fi.Bl.5zB
60 PLN
24584

Fi.Ck1
40 PLN
24585

150 PLN
24586

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech - Lubeka, "Syrena", karta pocztowa na kartonie kremowym, sygnatura L.Z.6.45.25000(1008); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp2a
50 PLN
24587

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karta pocztowa, sygnatura L.Z.6.45.25000(1008); ostemplowana grzecznościowo 18.Sep w Urzędzie Pocztowym Obozu Wojskowego w Niemczech w RÜMPEL; przesyłki z obiegu katalog wycenia wysoko (Fi.800.-); walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp2a
100 PLN
24588

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karta pocztowa z sygn. L.Z.7.45.25000(1591); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp2b
140 PLN
24589

Fi.Fp1
120 PLN
24590

Fi.1-10
120 PLN
24591

1946 poczta osiedli polskich w Bawarii, seria.

Fi.1-3
140 PLN
24592

1946 Poczta osiedli polskich w Bawarii, seria czysta z odmianą znaczka za 12 pf.+ 1 mk. na białym papierze.

Fi.1-3B
160 PLN