Auction 55. General Government

23927

1944 5. rocznica utworzenia GG, ozdobny arkusz sprzedażny w idealnym stanie.

Fi.125 ark.
400 PLN
23928

1944 portret Hitlera, trzy odmiany karty z obiegu; bardzo dobry stan zachowania (Mi.108 euro).

Fi.Cp10
Mi.P13
140 PLN
23929

1944 portret Hitlera, trzy odmiany karty, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp10
Mi.P13
40 PLN
23930

1944 portret Hitlera - karta pocztowa, wysłana 28.XI z urzędu Kraków 20 do miejscowości Wojkowitz Komorne (Wojkowice Komorne), dobry stan zachowania (Fi.60,- Mi.40 euro).

Fi.Cp10
Mi.P13
60 PLN
23931

Fi.Cp9b, 80; 36
40 PLN
23932

1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44, czysta (Mi.30 euro).

Fi.Cp9c
Mi.P12/03
60 PLN
23933

1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa, karta o sygnaturze I.44 z usterką występującą w części nakładu "strzaskana lewa nóżka litery R w POSTKARTE", czysta.

Fi.Cp9c
Mi.P12/03
250 PLN
23934

1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44 z powtarzalną usterką występującą w części nakładu "uszkodzony górny szeryf litery E w POSTKARTE", czysta.

Fi.Cp9c z
Mi.P12/03
120 PLN
23935

Fi.I P1
Mi.I PIV
7 800 PLN