Auction 52. Postal stationery

6410

1920 kartka z hasłem propagandowym E.

Fi.Cp35II
60 PLN
6411

Fi.Ct4
150 PLN
6412

1921 całostka do obrotu krajowego.

Fi.Cp38
20 PLN
6413

1921 kartka pocztowa z Warszawy do Paryża.

Fi.Cp38, 115
20 PLN
6414

1921kartka do obrotu krajowego.

Fi.Cp40I
25 PLN
6415

1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 98,5 mm, wysłana 2.VI.1922 z miejscowości Czyżew.

Fi.Cp40I
20 PLN
6416

1921 podwójna kartka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp41
70 PLN
6417

1922 uszkodzone POC w POCZTOWA - dofrankowana karta za 4 mk przeznaczona do obrotu krajowego, wysłana miejscowo jako polecona 11.II w Krakowie (ciekawa taryfa); dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja.

Fi.Cp39, 115II, 117I
Mi.148, 150, 151, 15
100 PLN
6418

1922 kartka ze Lwowa 2.V.22 do Skierniewic.

Fi.Cp40
15 PLN
6419

1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 50 mk., na odwrocie wyliczenie porta.

Fi.Ct8
80 PLN
6420

1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 80 mk., na telegram wysłany 5.VI, obliczenia wysokości opłaty.

Fi.Ct9
80 PLN
6421

1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 80 mk., z miejscowości Posada Olchowska; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ct9
100 PLN
6422

Fi.Cfp I
60 PLN
6423

1925 kartka z kasownikiem Bielsko 2 (na Śląsk) 23.III.25 do Czechosłowacji.

Fi.Cp42
15 PLN
6424

1925 całostka bez sygnatury.

Fi.Cp42
50 PLN
6425

Fi.Cp43I
10 PLN
6426

1926 całostka z sygnaturą XII-926.

Fi.Cp43I
40 PLN
6427

1926 całostka z Mysłowic do Niemiec.

Fi.Cp45I
20 PLN
6428

1926 kartka wysłana z Lędzin

Fi.Cp45I
20 PLN
6429

Fi.Cp46
10 PLN
6430

1928 kartka z sygnaturą II-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
6431

1928 kartka z sygnaturą VIII.1928.

Fi.Cp48
10 PLN
6432

1928 kartka Jadownik z sygnaturą VIII-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
6433

1928 Henryk Sienkiewicz, kompletna karta podwójna, bez hasła propagandowego, sygnatura (X-1928), wysłana 25.IX z Włocławka do Warszawy, ładnie udokumentowany obieg; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp49
200 PLN
6434

1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49A
40 PLN
6435

1931 kartka z Katowic do Niemiec.

Fi.Cp45
15 PLN
6436

1931 kartka z Łobieżnicy do Niemiec, sygnatura I-1931 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp48I
10 PLN
6437

1931 kartka z Rzeczkowa 28.7.31 do Torunia, sygnatura V-1931, hasło propagandowe F.

Fi.Cp48I
10 PLN
6438

Fi.Cp50I
90 PLN
6439

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
6440

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
90 PLN
6441

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
110 PLN
6442

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
110 PLN
6443

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
110 PLN
6444

Fi.Cp50I
100 PLN
6445

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
6446

Fi.Cp50I
100 PLN
6447

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
6448

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50I
25 PLN
6449

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
120 PLN