Auction 51. Overprint editions 1918-1919

25360

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja Jungjohann, Mikstein, Petriuk.

Fi.36B1
Mi.35
720 PLN
25361

Fi.36B1
Mi.35
500 PLN
25362

Fi.36B2
Mi.35
1 600 PLN
25363

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 42, w tak doskonałym stanie duża rzadkość, gwarancja Kronenberg, fotoatest Schmutz.

Fi.37II
Mi.36
10 000 PLN
25364

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal., na podlepce, gwarancja Mikstein.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
25365

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
15 PLN
25366

Fi.38
Mi.48
15 PLN
25367

Fi.38
Mi.48
200 PLN
25368

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal z nadrukiem odwróconym na kopercie listu wysłanego 25.1 z Cieszyna do Trzyńca; znaczki tego wydania, nawet najtańsze, użyte na prawidłowo opłaconych przesyłkach, a zwłaszcza listach, są niezwykle rzadko spotykane; bardzo dobry stan zachowania (koperta pionowo zgięta); gwarancja Falkowski.

Fi.38
Mi.48
6 000 PLN
25369

Fi.38 B
Mi.48
2 400 PLN
25370

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.38No
Mi.48K
400 PLN
25371

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.68 "uszkodzone P i przerwana poprzeczka A w POLSKA", sygnatura firmowa K.de Julien, gwarancja, sygnatura i opis Mikstein.

Fi.39a B
Mi.37
2 250 PLN
25372

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 82, gwarancja Conrad, Friedel.

Fi.40
Mi.38
80 PLN
25373

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja Schmutz.

Fi.40
Mi.38
90 PLN
25374

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47 z charakterystycznie uszkodzonymi literami P, gwarancja.

Fi.40
Mi.38
290 PLN
25375

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.12, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski.

Fi.40
Mi.38
286 PLN
25376

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.27 "mocno uszkodzone obie litery P", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.40 B
Mi.38
150 PLN
25377

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikulski.

Fi.40B2
Mi.38
540 PLN
25378

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", ślad po zagięciu widocznym od strony gumy, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.40B2
Mi.38
400 PLN
25379

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem formy pierwszej z poz. 78, ślad po nieznacznym zagięciu, gwarancja Mikstein,.

Fi.40No
Mi.38K
1 000 PLN
25380

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 92, gwarancja Ryblewski, Mikstein, Schmutz.

Fi.40No
Mi.38K
720 PLN
25381

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 77, ślady po dwóch zagięciach widocznych od strony gumy, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.40No
Mi.38K
700 PLN
25382

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 49, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.41
Mi.39
50 PLN
25383

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84/95, w ładnym stanie, usterki: na poz.84 "haczyk u góry litery S", a na poz.85 "górny szpic S ścięty", gwarancja Mikstein, sygnatura i opis Kronenberg.

Fi.41
Mi.39
500 PLN
25384

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36, gwarancja Mikstein, Lewoński.

Fi.41
Mi.39
50 PLN
25385

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28, cień śladu po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikstein.

Fi.41
Mi.39
50 PLN
25386

Fi.41
Mi.39
40 PLN
25387

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 11, gwarancja Mikstein, Petriuk.

Fi.41
Mi.39
120 PLN
25388

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z lekko podniesionym nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.85 "uszkodzona górna końcówka S", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.41 B
Mi.40
60 PLN
25389

Fi.41B1
Mi.39
70 PLN
25390

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy pierwszej z poz. 33-34, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41B1
Mi.39
198 PLN
25391

Fi.41B1
Mi.39
80 PLN
25392

Fi.42
Mi.40
45 PLN
25393

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 94, gwarancja Mikstein, Lewoński.

Fi.42
Mi.40
60 PLN
25394

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.48, lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikstein.

Fi.42
Mi.40
40 PLN
25395

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59/70, nietypowy bardzo delikatny nadruk, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.42
Mi.40
360 PLN
25396

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy, gwarancja Mikstein, Petriuk.

Fi.42
Mi.40
60 PLN
25397

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.42B1
Mi.40
50 PLN
25398

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", lekki i mały ślad po podlepce, piękny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.42 B1
Mi.40
50 PLN
25399

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.45 "cienkie Z" i "uszkodzone T", ładny stan, gwarancja i opis Ćwiertnia.

Fi.42 B1
Mi.40
70 PLN