The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 51. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
25240

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z błędem "cztery szpony w lewej nodze orła", gwarancja Ryblewski.

Fi.18B1
Mi.18 
155 PLN
SOLD
25241

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak ornamentów", gwarancja Mikstein.

Fi.18B3
Mi.18 
130 PLN
SOLD
25242

1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworoblok z odwróconym nadrukiem na górze odbity brzeg formy, jeden znaczek z Schmitzdrukiem, gwarancja Mikulski, Wiatrowski.

Fi.18 No
Mi.18 K 
540 PLN
25243

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K 
90 PLN
25244

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z nadrukiem odwróconym, na prawym znaczku usterka w postaci uszkodzonego prawego ornamentu, ślady po podlepkach, gwarancja Schmutz.

Fi.19No
Mi.19K 
160 PLN
25245

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z podwójnym drukiem liter TA, unikalne, gwarancja Mikulski.

Fi.19 No
Mi.19 K 
550 PLN
25246

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter PO i lewej gwiazdki, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20A 
50 PLN
25247

1918 WLOSZCZOWA, drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku na wycinku z kasownikiem ze słynnej ostatnio Włoszczowej, gwarancja Gryżewski.

Fi.21
40 PLN
25248

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
40 PLN
25249

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
25250

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 10.I.19 do Zawiercia, mieszana frankatura znaczków wydania lubelskiego z ze znaczkiem dopłaty i pośpiesznym dla Bośni i Herzogowiny, piękna i dekoracyjna frankatura zgodna z taryfą pocztową (50 halerzy), ex Grabowski, gwarancja na odwrocie Petriuk.

Fi.21, 23
Mi.21, 23 
4 500 PLN
SOLD
25251

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K 
70 PLN
25252

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, nieznaczna fałda w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K 
140 PLN
25253

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K 
160 PLN
25254

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.21 No
100 PLN
25255

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 1 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
25 PLN
25256

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
25257

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", gwarancja Jungjohann.

Fi.22a B4
Mi.22a 
35 PLN
SOLD
25258

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22a No
Mi.22a K 
150 PLN
25259

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z lekko uszkodzoną lewą gwiazdką, sygnowany, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b
380 PLN
25260

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,.

Fi.22b
1 600 PLN
25261

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
200 PLN
25262

1918 drugie wydanie lubelskie, parka pionowa znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, dolny znaczek z rzadkim błędem na poz.50 "TA w POCZTA obniżone i odgięte", bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.22b B13
1 500 PLN
25263

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
25264

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
700 PLN
25265

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Miszczak.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
900 PLN
25266

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski.

Fi.22b No
Mi.22b K 
1 000 PLN
25267

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23B 
100 PLN
25268

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Petriuk.

Fi.23a
Mi.23A 
50 PLN
SOLD
25269

1918 drugie wydanie lubelskie, karta wystawowa z medalowego eksponatu z czworoblokiem znaczka za 25 hal. plus odwrotką i znaczkiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku oraz listem poleconym z Dąbrowy 12.1.19 do Zawiercia, opłata połówką bośniackiego znaczka za 50 hal.

Fi.23a, 23aNo
Mi.23A 
1 350 PLN
SOLD
25270

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
450 PLN
25271

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
150 PLN
25272

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym i z błędem "brak kropki po HAL", cień śladu po podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.23a No B5
Mi.23A 
300 PLN
25273

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
25274

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.23No
Mi.23K 
360 PLN
25275

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
240 PLN
25276

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
240 PLN
25277

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z mocnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji.

Fi.24
Mi.24 
250 PLN
25278

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.24
Mi.24 
90 PLN
25279

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN