The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 51. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
28987

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, arkusik ozdobny za 40 gr z odmianą koloru "intensywnie ciemnoszarą zamiast szarego".

Fi.Ark.1149a
Mi.Klb1296C 
220 PLN
28988

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, zestaw 5 arkusików o różnych odstępach (4,5mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 6,2mm) pomiędzy dołem napisu "FEDERACJI" na górnym marginesie arkusika, a rysunkiem znaczka; katalog wyróżnia tylko dwa typy arkusików o odstępie 4,5mm i 7,5mm; nieoceniony materiał porównawczy.

Fi.Ark.1189
Mi.Klb.1337 
400 PLN
28989

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "żł zamiast zł" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B1
Mi.Bl.26 
40 PLN
28990

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B2
Mi.Bl.26 
40 PLN
28991

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "kreseczka nad E w ZAKOPANE", gwarancja i opis Walisch.

Fi.Bl.24 B3
Mi.Bl.26 
40 PLN
28992

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ".

Fi.bl.25 B1
Mi.Bl.27 
20 PLN
28993

1962 "Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem" - karta pocztowa skasowana 20.II w urzędzie pocztowym Zakopane 1- Skocznia Narciarska.

Fi.Cp209II
20 PLN
28994

1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA".

Fi.1046
Mi.1190  
40 PLN
28995

1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1051
Mi.1195 
20 PLN
28996

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych 1963 - Wrocław 1963, czarnodruk.

Fi.1054ND
Mi.1210ND 
150 PLN
SOLD
28997

1963 rocznik znaczków czystych.

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456 
300 PLN
28998

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT".

Fi.1222 B1
Mi.1370 
20 PLN
SOLD
28999

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT - początkowa faza".

Fi.1222s
Mi.1370 
40 PLN
29000

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "silnie uszkodzone R w TRAUGUTT".

Fi.1222s
Mi.1370 
60 PLN
29001

1963 rasy psów, komplet kopert FDC.

Fi.1226-34
Mi.1374-82 
20 PLN
29002

1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1240
Mi.1388 
20 PLN
29003

1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche, zagięcie między pierwszym i drugim rzędem, lekko uszkodzone dolny i górny brzeg arkusza.

Fi.1244
Mi.1392 
200 PLN
29004

1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY.

Fi.1245-1256
Mi.1393-1404 
250 PLN
29005

1963 gady i płazy, komplet kopert FDC.

Fi.1245-56
Mi.1393-404 
15 PLN
29006

1963 gady i płazy, znaczek z przesuniętym lekko drukiem barwy czarnej (podwójny tułów węża).

Fi.1246
Mi.1394 
15 PLN
29007

1963 gady i płazy, znaczek za 40 gr. z bardzo intensywnym kolorem skóry węża, rzadka odmiana, gwarancja Krawczyk.

Fi.1246
Mi.1394 
22 PLN
SOLD
29008

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, arkusz sprzedażny.

Fi.1258
Mi.1406 
20 PLN
29009

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "dwukrotnie przerwana górna szpada".

Fi.1261 B2
Mi.1409A 
20 PLN
29010

1963 wielcy Polacy III, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.7, w parce rozdzielonej międzypolem, gwarancja i opis.

Fi.1264
Mi.1412 
270 PLN
29011

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
29012

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
15 PLN
29013

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416 
30 PLN
29014

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, arkusz sprzedażny, w tym błędy; B1, B2 i B4.

Fi.1268 B1, B2, B4
Mi.1416 
60 PLN
29015

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, arkusz z błędami B1, B2 i B4 z pustopolami na górnym marginesie.

Fi.1268B1, B2, B4
Mi.1451 
150 PLN
29016

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268B2
Mi.1416 
20 PLN
29017

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr., dolny z błędem na poz.17 "E jak Ł w KOSMOSIŁ", gwarancja.

Fi.1268 B2
Mi.1416 
20 PLN
29018

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268s
Mi.1416 
25 PLN
29019

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416 
25 PLN
29020

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczki za 6.50 zł. z różnym kolorem tła - różowoczerwonym i czerwonym.

Fi.1269
Mi.1417 
30 PLN
29021

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, prawy dolny znaczek z błędem "dwie gwiazdki pod Z".

Fi.1269s
Mi.1417 
25 PLN
29022

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. w czworobloku, z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
40 PLN
SOLD
29023

1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr. z błędem "krótka stopa", gwarancja.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
30 PLN
29024

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270s
Mi.1418 
20 PLN
29025

1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr. z błędem "1863 zamiast 1963", gwarancja.

Fi.1272 B1
Mi.1420 
30 PLN
29026

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, lewy znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272s
Mi.1420 
20 PLN