28867 |
1958 FDC - "400-lecie Poczty Polskiej", blok wydrukowany na jedwabiu (Mi.50 euro). | Fi.Bl.21 Mi.Bl.22 |
| 50 PLN | |
28868 |
1958 400 lat Poczty Polskiej, blok na jedwabiu, rzadki jako drukowany na stronie gumowanej, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Bl.21s Mi.Bl.22 |
| 300 PLN SOLD | |
28869 |
1959 dyscypliny sportowe, znaczek z przesuniętym w dół drukiem barwy ciemnogranatowej. | Fi.941 Mi.1086 |
| 35 PLN SOLD | |
28870 |
1959 dyscypliny sportowe, koperta FDC. | Fi.941-4 Mi.1086-9 |
| 10 PLN | |
28871 |
1959 karnet - "III ZJAZD PZPR". | Fi.945-947 Mi.1090-1092 |
| 15 PLN | |
28872 |
1959 III-zjazd PZPR, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka przy O", gwarancja. | Fi.945 B1 Mi.1090 |
| 25 PLN | |
28873 |
1959 FDC - "Grzyby polskie", 3 koperty. | Fi.948-955 Mi.1093-1100 |
| 40 PLN | |
28874 |
1959 grzyby, parka znaczków za 60 gr. z rzadkimi położeniami - III.2 i III.4 - znaku wodnego, gwarancja i opis. | Fi.951 Mi.1096 |
| 90 PLN | |
28875 |
1959 grzyby, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w położeniu - III.1, gwarancja i opis Walisch. | Fi.951 Mi.1096 |
| 10 PLN | |
28876 |
1959 grzyby, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w położeniu - III.3, gwarancja i opis Walisch. | Fi.951 Mi.1096 |
| 10 PLN | |
28877 |
1959 FDC - "65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego", komplet 3 kopert ze znaczkami z przywieszkami. | Fi.956Pw Mi.1101Zf |
| 35 PLN | |
28878 |
1959 karnet - "MIĘDZYNARODOWY KONGRES ESPERANTYSTÓW". | Fi.967-968 Mi.1111-1112 |
| 30 PLN | |
28879 |
1959 Międzynarodowy Kongres Eksperantystów, parka na papierze ze znakiem wodnym III.3. | Fi.967 III.3 Mi.1111 |
| 40 PLN | |
28880 |
1959 Międzynarodowy Kongres Esperanto, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.3. | Fi.967 III.3 Mi.1111 |
| 20 PLN | |
28881 |
1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX, prawy górny znaczek z mocno uszkodzonymi literami SK w GDAŃSK. | Fi.974 Mi.1118 |
| 45 PLN | |
28882 |
1959 karnet - "40 LECIE POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA". | Fi.976-978 Mi.1120-1122 |
| 40 PLN | |
28883 |
1959 przyjaźń polsko chińska, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.3. | Fi.980 III.3 Mi.1124 |
| 20 PLN | |
28884 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.1. | Fi.982 III.1 Mi.1136 |
| 30 PLN | |
28885 |
1959 loty kosmiczne, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w położeniu - III.8, gwarancja i opis Walisch. | Fi.984A Mi.1128B |
| 10 PLN | |
28886 |
1959 loty kosmiczne, blok legitymacyjny. | Fi.984A Mi.1128B |
| 25 PLN | |
28887 |
| 60 PLN | |
28888 |
| 30 PLN | |
28889 |
| 30 PLN | |
28890 |
| 250 PLN | |
28891 |
1959 loty kosmiczne, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.2. | Fi.985A Zn.W.III.2 Mi.1129B |
| 30 PLN | |
28892 |
1959 loty kosmiczne, czworoblok na papierze ze znakiem wodnym III.2. | Fi.985A Zn.W.III.2 Mi.1129B |
| 100 PLN | |
28893 |
1959 loty kosmiczne, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.2, gwarancja i opis. | Fi.985B Mi.1129A |
| 60 PLN | |
28894 |
1959 loty kosmiczne, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.2. | Fi.985B III.2 Mi.1129A |
| 30 PLN | |
28895 |
1959 Tysiąc Szkół na Tysiąclecie, znaczek z przesuniętym w prawo drukiem barwy czerwonej. | Fi.987 Mi.1131 |
| 35 PLN | |
28896 |
1959 Wielcy uczeni - Pasteur, parka znaczków za 1.50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.7 (Fi.80.-), gwarancja Falkowski. | Fi.991 Mi.1135 |
| 60 PLN | |
28897 |
1959 Wielcy uczeni - Pasteur, znaczek za 1.50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.7, gwarancja. | Fi.991 Mi.1135 |
| 30 PLN | |
28898 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.7. | Fi.991 III.7 Mi.1135 |
| 30 PLN | |
28899 |
1959 Wielcy uczeni - Newton, znaczek za 1.55 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.3 (Fi.100,-), gwarancja. | Fi.992 Mi.1136 |
| 80 PLN | |
28900 |
1959 wielcy uczeni, parka na papierze ze znakiem wodnym III.3. | Fi.992 III.3 Mi.1136 |
| 180 PLN | |
28901 |
1959 Dzień Znaczka, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.3. | Fi.992 III.3 Mi.1126 |
| 30 PLN | |
28902 |
1959 Wielcy uczeni - Kopernik, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.3, gwarancja i opis Walisch. | Fi.993 Mi.1137 |
| 60 PLN | |
28903 |
1959-1960 polskie stroje ludowe, cztery serie, dwie cięte i dwie ząbkowane. | Fi.994-1003, 1012-21 Mi.1138-1147A+B  |
| 35 PLN | |
28904 |
1959 numerowany arkusz winietek wystawy filatelistycznej BALPEX I w Gdańsku. | |
| 27 PLN SOLD | |
28905 |
1960 rocznik znaczków czystych - w tym arkusik 100-lat Polskiego Znaczka Pocztowego i czarnodruk (Fi.ponad 240.-). | Fi.1004-1073 + Ark.1 Mi.1148-1217 + Klb.1 |
| 160 PLN | |
28906 |
1960-1961 zestaw znaczków, wraz z odmianami, zawartych w klaserze jubileuszowym - tom IV; aby ułatwić zakup wyłączono z niego: arkusiki "Subskrypcji" (Ark.1007-11) i nowodruk ND1054; można je będzie w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 390 złotych; nabywcy krajowi otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1004-1143 Mi.1148-1288 |
| 280 PLN | |