Auction 50. Overprint editions 1918-1919

19065

270 PLN
19066

50 PLN
19067

50 PLN
19068

50 PLN
19069

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.3, cień śladu po podlepce, sygnowany, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca (splecione SM) Mikstein, gwarancja Mikulski.

Fi.30
Mi.29
1 400 PLN
19070

Fi.30
Mi.29
1 000 PLN
19071

Fi.30B1
Mi.29
2 000 PLN
19072

Fi.30 B1
Mi.29
1 750 PLN
19073

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.28,kasowany na wycinku, wyjątkowo piękny stan, gwarancja Koopman, z opisem Schmutz.

Fi.31
Mi.30
1 600 PLN
19074

1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterkami w postaci wygiętych lewych zakończeń liter A, gwarancja Mikstein, Gryżewski.

Fi.31
Mi.30
2 400 PLN
19075

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikulski.

Fi.31B1
Mi.30
2 800 PLN
19076

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", piękny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein, kolorowy fotoatest Mikulski.

Fi.31 B1
Mi.30
3 500 PLN
19077

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 62, gwarancja Mikstein, Petriuk.

Fi.32I
Mi.31
280 PLN
19078

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.67, sygnatura Brajer, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
360 PLN
19079

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.39, uszkodzony prawy górny narożnik, poza tym bardzo ładny, niska cena wywoławcza, sygnowany, gwarancja i opis Łaszkiewicz.

Fi.32I
Mi.31
72 PLN
19080

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 99, ukośne złamanie, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
100 PLN
19081

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.71 "uszkodzone P w POLSKA" i charakterystycznie zagięty romb, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I B
Mi.31
180 PLN
19082

Fi.32IB1
Mi.31
240 PLN
19083

Fi.32I B1
Mi.31
250 PLN
19084

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", kilka śladów po podlepkach i skośne załamanie na dole, ogólnie prezentuje się dobrze, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I B1
Mi.31
120 PLN
19085

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 8, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
280 PLN
19086

Fi.33
Mi.32
1 200 PLN
19087

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34
Mi.33
160 PLN
19088

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.67 na wycinku, gwarancja i opis Jungjohann BPP.

Fi.34
Mi.33
220 PLN
19089

Fi.34 B
Mi.33
300 PLN
19090

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.34B1
Mi.33
260 PLN
19091

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.34B2
Mi.33
1 800 PLN
19092

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 2-3, gwarancja Schmutz.

Fi.35
Mi.34
180 PLN
19093

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.100 "uszkodzone A (jak Ą) w POLSKA", na wycinku, gwarancja i opis pozycji.

Fi.35 B
Mi.34
500 PLN
19094

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Petriuk.

Fi.35B1
Mi.34
400 PLN
19095

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz.

Fi.35B1
Mi.34
360 PLN
19096

Fi.35B1
Mi.34
300 PLN
19097

Fi.35 B1
Mi.34
250 PLN
19098

Fi.35 B2
Mi.34
400 PLN
19099

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.37, mocno uszkodzony lewy górny narożnik, poza tym ogólnie ładny, bardzo niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.36
Mi.35
140 PLN
19100

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja Jungjohann, Mikstein, Petriuk.

Fi.36B1
Mi.35
800 PLN
19101

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem cienkie Z, poziome złamanie do połowy znaczka widoczne tylko na stronie gumowanej, gwarancja.

Fi.36B1
Mi.35
600 PLN
19102

Fi.36B1
Mi.35
500 PLN
19103

Fi.36 B1
Mi.35
900 PLN
19104

Fi.36 B10
Mi.35
1 200 PLN