The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 50. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
18984

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
18985

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze czarnym, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
18986

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek.

Fi.22a
Mi.22a 
40 PLN
18987

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL."; bardzo ładny stan, gwarancja.

Fi.22a B4
75 PLN
SOLD
18988

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Mikstein z opisem.

Fi.22a B4
40 PLN
18989

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 11 z uszkodzoną lewą częścią nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK 
200 PLN
18990

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
200 PLN
18991

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,.

Fi.22b
1 600 PLN
18992

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z lekko uszkodzoną lewą gwiazdką, sygnowany, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b
380 PLN
18993

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja.

Fi.22b B
200 PLN
18994

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Petriuk.

Fi.23a
Mi.23A 
50 PLN
18995

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
18996

1918 drugie wydanie lubelskie, karta wystawowa z medalowego eksponatu z czworoblokiem znaczka za 25 hal. plus odwrotką i znaczkiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku oraz listem poleconym z Dąbrowy 12.1.19 do Zawiercia, opłata połówką bośniackiego znaczka za 50 hal.

Fi.23a, 23aNo
Mi.23A 
1 800 PLN
18997

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja.

Fi.23a B
Mi.23A 
50 PLN
18998

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 25/40 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Falkowski.

Fi.23a B5
50 PLN
18999

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
450 PLN
19000

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
150 PLN
19001

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, pionowa fałda w papierze, gwarancja Gryżewski.

Fi.23a No
Mi.23A 
225 PLN
19002

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2 z brzegowym nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B 
150 PLN
19003

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
19004

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z mocnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji.

Fi.24
Mi.24 
250 PLN
19005

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
19006

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
19007

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
19008

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz.

Fi.24 Mk
600 PLN
19009

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka.

Fi.24Ndw
Mi.24 
480 PLN
19010

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym; normalnym i po stronie gumy, gwarancja Schmutz.

Fi.24Ndw
Mi.24 
800 PLN
19011

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym i jednocześnie z brzegowym niedodrukiem lewej części nadruku, cień śladu po podlepce, gwarancja i opis niedodruku Schmutz.

Fi.24 No
600 PLN
SOLD
19012

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.25a
Mi.25I 
40 PLN
19013

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z mocnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji.

Fi.25a
Mi.25I 
150 PLN
19014

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I 
35 PLN
19015

1918 drugie wydanie lubelskie, karta wystawowa z medalowego eksponatu z wieloblokiem znaczka za 45 hal. (w tym z błędem HAI zamiast HAL) oraz listem poleconym z Dąbrowy 12.2.19 do Żyrardowa, opłata połówką znaczka za 10 hal. bez nadruku, na odwrocie stempel odbiorczy.

Fi.25a
Mi.25I 
1 800 PLN
19016

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
20 PLN
19017

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
20 PLN
19018

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I 
25 PLN
19019

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.25a
Mi.25I 
25 PLN
19020

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.25a
Mi.25I 
25 PLN
19021

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski.

Fi.25a
Mi.25I 
50 PLN
19022

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Melnik.

Fi.25a
Mi.25I 
50 PLN
19023

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym, gwarancja Jendroszek.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN