18984 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
18985 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze czarnym, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
18986 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.22a Mi.22a |
| 40 PLN | |
18987 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL."; bardzo ładny stan, gwarancja. | Fi.22a B4 |
| 75 PLN SOLD | |
18988 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Mikstein z opisem. | Fi.22a B4 |
| 40 PLN | |
18989 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 11 z uszkodzoną lewą częścią nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 200 PLN | |
18990 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
18991 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,. | Fi.22b |
| 1 600 PLN | |
18992 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z lekko uszkodzoną lewą gwiazdką, sygnowany, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b |
| 380 PLN | |
18993 |
| 200 PLN | |
18994 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Petriuk. | Fi.23a Mi.23A |
| 50 PLN | |
18995 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN | |
18996 |
1918 drugie wydanie lubelskie, karta wystawowa z medalowego eksponatu z czworoblokiem znaczka za 25 hal. plus odwrotką i znaczkiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku oraz listem poleconym z Dąbrowy 12.1.19 do Zawiercia, opłata połówką bośniackiego znaczka za 50 hal. | Fi.23a, 23aNo Mi.23A |
| 1 800 PLN | |
18997 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja. | Fi.23a B Mi.23A |
| 50 PLN | |
18998 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 25/40 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Falkowski. | Fi.23a B5 |
| 50 PLN | |
18999 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 450 PLN | |
19000 |
| 150 PLN | |
19001 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, pionowa fałda w papierze, gwarancja Gryżewski. | Fi.23a No Mi.23A |
| 225 PLN | |
19002 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2 z brzegowym nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 150 PLN | |
19003 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
19004 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z mocnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji. | Fi.24 Mi.24 |
| 250 PLN | |
19005 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
19006 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
19007 |
| 40 PLN | |
19008 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mk |
| 600 PLN | |
19009 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 480 PLN | |
19010 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym; normalnym i po stronie gumy, gwarancja Schmutz. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 800 PLN | |
19011 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym i jednocześnie z brzegowym niedodrukiem lewej części nadruku, cień śladu po podlepce, gwarancja i opis niedodruku Schmutz. | Fi.24 No |
| 600 PLN SOLD | |
19012 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
19013 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z mocnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji. | Fi.25a Mi.25I |
| 150 PLN | |
19014 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 35 PLN | |
19015 |
1918 drugie wydanie lubelskie, karta wystawowa z medalowego eksponatu z wieloblokiem znaczka za 45 hal. (w tym z błędem HAI zamiast HAL) oraz listem poleconym z Dąbrowy 12.2.19 do Żyrardowa, opłata połówką znaczka za 10 hal. bez nadruku, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.25a Mi.25I |
| 1 800 PLN | |
19016 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |
19017 |
| 20 PLN | |
19018 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 25 PLN | |
19019 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.25a Mi.25I |
| 25 PLN | |
19020 |
| 25 PLN | |
19021 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski. | Fi.25a Mi.25I |
| 50 PLN | |
19022 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Melnik. | Fi.25a Mi.25I |
| 50 PLN | |
19023 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym, gwarancja Jendroszek. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |