The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 50. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
23651

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp106
40 PLN
23652

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp106
40 PLN
23653

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp106
40 PLN
23654

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 18.

Fi.Cp106
40 PLN
SOLD
23655

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp106
40 PLN
23656

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp106
40 PLN
23657

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp106
40 PLN
23658

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
40 PLN
23659

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp106
40 PLN
23660

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp106
40 PLN
23661

1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej.

Fi.Cp108
25 PLN
23662

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
23663

1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
120 PLN
23664

1949 Bolesław Bierut, MAKULATURA BARDZO SILNIE PRZESUNIĘTY POZIOMO DRUK - karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp109II
250 PLN
23665

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
60 PLN
SOLD
23666

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
60 PLN
SOLD
23667

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp112I
85 PLN
SOLD
23668

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp112I
85 PLN
SOLD
23669

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5.

Fi.Cp112III
50 PLN
23670

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp114
60 PLN
SOLD
23671

1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; dobry stan zachowania.

Fi.Cp115
150 PLN
23672

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
100 PLN
23673

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
40 PLN
23674

1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Walocha.

Fi.Cp118
600 PLN
23675

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
23676

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119I
50 PLN
SOLD
23677

1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
60 PLN
23678

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12.

Fi.Cp122
30 PLN
23679

1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19.

Fi.Cp124
30 PLN
23680

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł).

Fi.Cp125-130
180 PLN
23681

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
23682

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
23683

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
23684

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
23685

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-18b.

Fi.Cp132
50 PLN
23686

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera.

Fi.Cp134
15 PLN
23687

1954 wydanie prowizoryczne, całostka (część na odpowiedź) wysłana z Olsztyna z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp132B
75 PLN
23688

1956 koperta wydania prowizorycznego kopert wycofanych z obiegu i skierowanych do użytku służbowego poczty.


50 PLN
23689

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
23690

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
80 PLN