The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 50. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
23451

1920 dwie całostki na różnych papierach.

Fi.Cp32
70 PLN
23452

1920 kartka typu m z hasłem propagandowym w układzie a - wszystkie litery jednakowego kroju.

Fi.Cp32ma
40 PLN
23453

1920 kartka typu n z hasłem propagandowym w układzie b - cztery wyrazy pismem grubym.

Fi.Cp32nb
40 PLN
23454

1920 całostka na przesyłki zagraniczne z hasłem propagandowym, odbite spacje drukarskie na lewo od znaku opłaty, znak opłaty przechylony lekko w prawą stronę - ciekawe.

Fi.Cp33
100 PLN
23455

1920 całostka bez hasła propagandowego.

Fi.Cp35
30 PLN
23456

1920 kartka bez napisu propagandowego z linią dzielącą kartkę pod literą P (Am).

Fi.Cp35I
40 PLN
23457

1921 kartka z Warszawy 22.IV.21 do Wiednia.

Fi.Cp38
20 PLN
23458

1921 całostka z usterką w postaci uszkodzonej litery P w POCZTOWA.

Fi.Cp38
40 PLN
23459

1923 Przewartościowanie "warszawskie" 400 mk/80 mk - pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł", przewartościowane - czerwonym nadrukiem "400 MAREK" - w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, z obiegu; dobry stan zachowania (na odwrocie prawie niewidoczne ślady po podlepkach).

Fi.Ct14
1 200 PLN
23460

1925 całostka bez sygnatury.

Fi.Cp42
50 PLN
23461

1926 całostka z sygnaturą XII-926.

Fi.Cp43I
40 PLN
23462

1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia.

Fi.Cp45I
50 PLN
23463

1927 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą IX-927.

Fi.Cp47
120 PLN
23464

1928 Henryk Sienkiewicz, dwie całostki z sygnaturą II-1928 w barwie niebieskiej i ciemnoniebieskiej.

Fi.Cp48
70 PLN
23465

1928 Henryk Sienkiewicz, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49
150 PLN
23466

1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49A
40 PLN
23467

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
23468

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
23469

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
90 PLN
23470

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
120 PLN
23471

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
120 PLN
23472

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
140 PLN
23473

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
23474

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
23475

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
23476

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50I
90 PLN
23477

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura VIII-1931, ślady po złamaniu kartki.

Fi.Cp50I
20 PLN
23478

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
23479

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
150 PLN
23480

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
120 PLN
23481

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
150 PLN
SOLD
23482

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
140 PLN
23483

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
140 PLN
23484

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50I
25 PLN
23485

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
120 PLN
23486

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
23487

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
23488

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
23489

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
280 PLN
23490

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem (Le Lac Górka prés de Poznań), II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
160 PLN