The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 50. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
23491

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
280 PLN
23492

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
23493

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIa
60 PLN
23494

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
140 PLN
23495

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
140 PLN
23496

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
140 PLN
23497

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
23498

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
23499

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
23500

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
23501

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
SOLD
23502

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
SOLD
23503

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
23504

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
23505

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
23506

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
SOLD
23507

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, rzadko spotykane niecentryczne wycięcie - sygnatura na samym brzegu całostki, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
23508

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
23509

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
23510

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
100 PLN
23511

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
SOLD
23512

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
23513

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
23514

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
23515

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
23516

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
23517

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry z widoczną smugą.

Fi.Cp50IIc
80 PLN
23518

1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F.

Fi.Cp51
25 PLN
23519

1932 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

Fi.Cp53
30 PLN
23520

1932 karta w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
50 PLN
23521

1933 kartka z miejscowości Gądki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp51
10 PLN
23522

1933 kartka z nadrukiem nowej wartości.

Fi.Cp58
80 PLN
23523

1933 wydanie prowizoryczne, kartka ze Lwowa kasowana wirnikiem propagandowym poczty do Austrii.

Fi.Cp58
35 PLN
23524

1934 kartka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934.

Fi.Cp66
80 PLN
23525

1935 całostka z ilustracja nr 6.

Fi.Cp68
40 PLN
23526

1935 całostka z ilustracja nr 17.

Fi.Cp68
40 PLN
23527

1935 całostka z ilustracja nr 24.

Fi.Cp68
40 PLN
23528

1935 całostka z ilustracja nr 10.

Fi.Cp68
40 PLN
23529

1935 całostka z ilustracją 19 z obiegu.

Fi.Cp68
35 PLN
23530

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp68
80 PLN